• Головна
  • Чернівецька обласна рада визначила дату ІІ пленарного засідання
сесія обласної ради
17:47, 23 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Чернівецька обласна рада визначила дату ІІ пленарного засідання

сесія обласної ради
Чернівецька обласна рада визначила дату ІІ пленарного засідання

Друге пленарне засідання 1-ї сесії Чернівецької обласної радиVIII скликання відбудеться 24 грудня, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що Парламентарі хочуть заборонити рекламу на дорогах: зареєстровано відповідний законопроєкт

Про це повідомляється на сайті Чернівецької обласної ради.

Згідно з розпорядженням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка № 569 від 23 грудня 2020 року на підставі статті 46-ї та частин 6 і 7 статті 55-ї Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 10 і 14 розділу II Регламенту Чернівецької обласної ради VII скликання 24 грудня 2020 року о 10-00 в сесійній залі обласної ради (м. Чернівці, вул. М.Грушевського,1) відбудеться друге пленарне засідання 1-ї сесії обласної радиVIII скликання.

На сесію запрошуються голова та заступники голови Чернівецької обласної державної адміністрації, керівник Чернівецької обласної прокуратури, начальник Головного управління Національної поліції України в Чернівецькій області,  начальник Управління Служби безпеки України у Чернівецькій області, голови районних рад, окремі керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, а також територіальних підрозділів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, представники засобів масової інформації.

Читайте такожУ Чернівцях затвердили склад виконкому міської ради (ПРІЗВИЩА)

На Буковині вирубування ялинок контролюють мобільні групи

#сесія #пленарне засідання #Чернівецька обласна рада
Оголошення
live comments feed...