• Головна
  • Виявляє слабкі місця імунітету: новий штам COVID-19 мутує з кожною передачею
мутація коронавірусу
22:10, 24 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Виявляє слабкі місця імунітету: новий штам COVID-19 мутує з кожною передачею

мутація коронавірусу
Виявляє слабкі місця імунітету: новий штам COVID-19 мутує з кожною передачею

Новий штам COVID-19 з Південно-Африканської республіки під назвою 501.V2 змінюється з кожною передачею, виявляючи слабкі місця імунної системи кожної окремої людини, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що Перша українка,яка вакцинувалася від COVID-19, почувається добре

Про це повідомила генеральний директор Ради з медичних досліджень ПАР Гленда Грей в ефірі місцевого телеканалу eNCA, передає 24 канал.

Гленда Грей заявила, що нова мутація зчитує індивідуальну імунну відповідь кожної людини і це може призвести до того, що протягом короткого часу цей варіант COVID-19 дасть цілу групу нових агресивних штамів, оскільки він змінюється з кожним новим переміщенням між людьми.

"Ми не можемо виключити, що мутації, подібні до 501.V2, існують і в інших частинах світу, не тільки в ПАР," – наголосила гендиректор.

Коронавірус мутує з конкретних причин. Це РНК-вірус, тобто сукупність генетичного матеріалу, який при контакті з господарем створює нові копії себе. Зазвичай такі зміни для РНК-вірусів є нормальними.

N501Y – саме таку назву отримав новий штам коронавірусу. Наразі поки невідомо, чи справді мутація становить небезпеку людству, адже коронавіруси мають здатність мутувати і це не є чимось унікальним.

Читайте також:Ще один новий штам COVID-19 виявили в Малайзії

Загальна кількість хворих на коронавірус вже перевищила мільйон

#коронавірус #мутація
Оголошення
live comments feed...