• Головна
  • Вірте у себе і відчувайте силу надії: що варто зробити напередодні Різдва
Різдво
19:37, 24 грудня 2020 р.

Вірте у себе і відчувайте силу надії: що варто зробити напередодні Різдва

Різдво
Вірте у себе і відчувайте силу надії: що варто зробити напередодні Різдва
Сьогоднішній Святвечір для багатьох українців є тим часом, коли уся сім’я збереться за святковим столом, щоб дотримуючись теплої традиції зустріти народження Сина Божого,  пише 0372.ua.
Щороку така традиція нагадує про перемогу світла над темрявою та підсилює надію на те, що це Різдво і всі дні після нього, будуть щасливими.
Цьогоріч за кілька днів напередодні Святвечора можна було спостерігати рідкісне астрономічне явище, - повідомляє Людмила Супрун у дописі. 21 грудня планети Сатурн і Юпітер підійшли дуже близько одна до одної.
Вони вишикувалися настільки щільно, що з Землі виглядали як одна надзвичайно яскрава зірка. Так само добре з’єднання цих планет можна було спостерігати лише 800 років тому. У медіа це явище назвали "Різдвяною зіркою", - каже вона.
Дуже символічно, що наука і традиції так чарівно поєдналися саме у 2020 році, коли нам всім особливо потрібно відчути силу надії. Сьомий рік війни та окупації, пандемія COVID-19 загострили наявні проблеми та спричинили тяжкі втрати. На превеликий жаль, чимало чудових людей поклали свої життя.
Згадаймо сьогодні всіх, хто дає нам надію на щасливе Різдво. Особливо - військових, які захищають нашу безпеку, медиків, які рятують наше здоров’я, бранців Кремля, які відстоюють гідність українців перед ворогом.
Святвечір і Різдво - це сімейні свята, однак сьогодні не всі сім’ї зберуться у повному складі. Хтось з’єднається з близькими онлайн, хтось лише у власних думках. Але нехай ваші думки будуть теплими й спокійними, - бажає Людмила Супрун.
За будь-яких обставин не дозволяйте собі опускати руки. Вірте у себе та своїх близьких. Підтримуйте одне одного, плануйте та допомагайте іншим втілювати плани, якими б неможливими вони не здаються спочатку. Будьте сильними та рішучими.
Бажаю вам щастя, здоров’я та перемоги здорового глузду в усіх життєвих труднощах!
Щасливого Різдва, міцного здоров’я та миру кожній родині!
#Різдвяна ніч #віра #надія #важливі справи
Оголошення
live comments feed...