• Головна
  • Буковинським лікарням передали кисневі концентратори від громадських активістів та благодійників (ВІДЕО)
кисневі концентратори
12:07, 25 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Буковинським лікарням передали кисневі концентратори від громадських активістів та благодійників (ВІДЕО)

кисневі концентратори
Буковинським лікарням передали кисневі концентратори від громадських активістів та благодійників (ВІДЕО)

Ще чотири кисневі концентратори закупили для медзакладів Буковини в рамках проєкту "Ковток повітря", який ініціювала громадська організація "Справа громад" і профінансували завдяки Фонду Порошенка й підтримки благодійників, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що Інфікування COVID-19 підтвердили у понад 11 тис українців

Закуплені апарати кисню доставлять в обласну клінічну лікарню, Чернівецьку міську лікарню №3 та у Хотинську районну лікарню. Про це Дмитро Стоян повідомив у Фейсбук.

Зокрема, він зазначив, що в м. Івано-Франківськ отримав ще 4 концентратора для нашого краю. 

"Дуже шкода, що через невиконання в повній мірі центральною владою зобов’язань перед лікарями і пацієнтами, доводиться свої перші кроки на посаді голови постійної комісії з охорони здоров’я та соціального захисту райради починати в якості волонтера. Дякуємо за концентратори ГО Справа Громад, яка ініціювала проект "Ковток повітря", Фонд Порошенка та особливо людям, які, не зважаючи на складну ситуацію в державі – жертвують кошти на ці життєво необхідні апарати", - йдеться у повідомленні.

Він також зауважив, що в Черінвецькій області активно хворіючих наразі 12 тисяч, а ковідних ліжок – трохи більше 1500. "У деяких лікарнях області вже заповнено більше 70% ліжок хворими на коронавірус. З огляду на ситуацію, яка склалась у лікарнях області, ці концентратори поїдуть у обласну клінічну лікарню, Чернівецьку міську лікарню №3 та у Хотинську районну лікарню. Ця допомога є дуже важливою, адже кожен концентратор – це потенційно не одне врятоване життя наших краян", - пише Дмитро Стоян. Більше у відео Чернівці Live.

Читайте такожЗеленський заявив, що у разі війни з РФ - мобілізують і жінок, і чоловіків

Освітян вакцинуватимуть від COVID-19 одними з найперших

#кисневі концентратори #Справа громад #громадські активісти
Оголошення
live comments feed...