• Головна
  • Охорона, безпека та захист: як вберегти оселю від злодіїв на свята у Чернівцях?
Поради
15:02, 28 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Охорона, безпека та захист: як вберегти оселю від злодіїв на свята у Чернівцях?

Поради
Охорона, безпека та захист: як вберегти оселю від злодіїв на свята у Чернівцях?

Не секрет, що новорічні свята, які в Україні розтягуються майже на два тижні, багато хто воліє проводити не вдома, а у родичів, друзів чи подорожі. У будь-якому випадку, на час такої поїздки ваша квартира залишається без нагляду і може стати ласим шматочком для злодіїв, які розуміють специфіку Нового року, тож як захиститися пише Довідник міста Чернівці на 0372.ua.

У будь-якому випадку повністю убезпечити своє житло від пограбування вам ніякими засобами не вдасться. Але ми все ж постараємося дати вам кілька корисних порад, які допоможуть звести шанс бути обкраденим в новому році до мінімуму.

Двері і замок

Один з перших критеріїв, за яким грабіжники вибирають свою майбутню жертву - ненадійні вхідні двері, з якими при зломі буде менше мороки.

Звичайно, за декілька днів до настання Нового року радити поміняти ваші двері на нові було б нерозумно, але дещо зробити ви все ж можете. Йдеться про зміну замка, його змінити дуже просто - це справа кількох хвилин.

Найпростіші замки розкриваються за п'ять-сім хвилин, а то й швидше. Але, якщо ви придбаєте в спеціалізованому магазині замок найвищого класу, то грабіжникові має знадобитися більше години на те, щоб з ним впоратися. За цей час сусіди напевно зможуть помітити його і відлякати. А найчастіше навчені гірким досвідом «домушники» і зовсім не зв'язуються зі складними замками. Та все ж якщо у вас надто ненадійні двері, їх теж варто якнайшвидше замінити.

Друзі або сусіди

Допомогти відвадити грабіжників можуть і ваші друзі, особливо, якщо вони живуть неподалік і зможуть навідатися в квартиру  за час вашої відсутності. З їхнього боку ніяких складних дій не буде потрібно. Досить буде просто провести у вашій квартирі півгодини-годину, щоб створити ефект присутності: подивитися телевізор, пограти в приставку, приготувати собі вечерю на вашій кухні, в кінці кінців. Побачивши світло у вікні, або людей, грабіжник подумає, що з цієї квартири ніхто не виїжджав на новорічні свята, і вибере собі іншу жертву. Але навіть краще, ніж ваші друзі, з перерахованими вище функціями можуть впоратися сусіди. Для них не повинно скласти труднощів просто ввечері зайти до вас в квартиру і включити світло, а перед сном знову навідатися до вашого помешкання і погасити його, щоб створити ефект присутності.

Також важливо буде попросити друзів простежити за вашою поштовою скринькою. Старий і перевірений, але все ще дієвий метод грабіжників - визначати відсутність господарів по листах, що стирчать з поштової скриньки. Якщо їх ніхто не забирає, значить в квартирі протягом досить тривалого часу ніхто не живе.

Охоронні системи

Надійним захисником від злому вважається сучасна охоронна система. Якщо ви серйозно переживаєте з приводу того, що вас можуть пограбувати, особливо, якщо з вашої квартири «є що винести», вам варто задуматися про установку такої системи. Робиться це оперативно, коштує відносно недорого, зате грабіжників відлякує відразу ж.

До речі, зараз почали з'являтися послуги відеоспостереження за будинком. Робиться це в основному для контролю за дітьми та іншими родичами, яких ви залишаєте в своїй квартирі на час від'їзду, але ж можна встановити систему і просто, щоб завжди мати можливість дізнатися, як йдуть справи у вашій квартирі. З такою системою ви в будь-який момент зможете через інтернет подивитися пряму трансляцію зі своєї квартири - своєрідне реаліті-шоу «Мій дім».

Обрати послуги охорони у Чернівцях можна в Довіднику міста на 0372.ua у рубриці - Охорона, безпека, захист, Чернівці

#як вберегти оселю від злодіїв #поради від 0372 #охорона оселі чернівці
Оголошення
live comments feed...