• Головна
  • На Буковині водій Мерседесу збив пішохода, яки йшов узбіччям дороги
ДТП з потерпілим
15:10, 28 грудня 2020 р.
Надійне джерело

На Буковині водій Мерседесу збив пішохода, яки йшов узбіччям дороги

ДТП з потерпілим
ДТП з потерпілими на Хотинщині / фото з відкритих джерел

ДТП з потерпілими на Хотинщині / фото з відкритих джерел

Дорожньо-транспортна пригода сталася на Хотинщині. У результаті автопригоди 63-річний місцевий житель з травмами середньої тяжкості потрапив до районної лікарні, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що Буковинець на підпитку побив матір до смерті: поліцейські обрали запобіжний захід

Про це йдеться у повідомленні відділу комунікації поліції Чернівецької області. Так, вчора, 27 грудня, до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду неподалік села Круглик Хотинського району.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група Хотинського відділення поліції. Правоохоронці встановили, що 58-річний водій «Mercedes-Benz» не вибрав безпечної швидкості, не врахував дорожньої обстановки та допустив наїзд на 63-річного місцевого жителя, який рухався по узбіччю дороги в попутному напрямку.

Внаслідок автопригоди пішохід отримав травми голови.

За вказаним фактом слідчі поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідування за ознаками частини 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до трьох років обмеження волі.

Читайте такожГіркі втрати: від COVID-19 померло шестеро буковинців

У поліції розповіли деталі потрійного ДТП у Чернівцях

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДТП #потерпілий #поліція
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...