• Головна
  • Визначено дати та специфіку проведення пробного ЗНО: що варто знати буковинським учням
пробне ЗНО
15:43, 28 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Визначено дати та специфіку проведення пробного ЗНО: що варто знати буковинським учням

пробне ЗНО
Визначено дати та специфіку проведення пробного ЗНО: що варто знати буковинським учням

З 5 по 19 січня 2021 року триватиме реєстрація для участі у пробному ЗНО. Однак через епідеміологічні загрози кожен учень матиме змогу обрати для пробного тестування лише один предмет, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що У січні юнаків з Буковини викликатимуть до військкоматів: розповіли причину

Про це повідомляється на офіційному порталі Міністерства освіти і науки України.

Зокрема, реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року розпочнеться 5 січня і триватиме до 19 січня включно. Зареєструватись для участі в пробному ЗНО можна буде на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Як розповідають у МОН, через епідеміологічні загрози у 2021 році кожен учасник/кожна учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. Тестування з усіх предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови) відбудуться 10 квітня 2021 року.

Результати пробного ЗНО 2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі визначення результатів на сайті УЦОЯО, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня.

Вартість пробного ЗНО у 2021 році різнитиметься за регіонами й коливатиметься в межах від 195 до 255 грн. Різниця у вартості пов’язана з особливостями організації пробного ЗНО, зокрема з вартістю друку й доставки матеріалів у тому чи іншому регіоні, прогнозованою кількістю тестувань тощо. Підвищення вартості пробного ЗНО 2021 порівняно з попереднім роком зумовлено зменшенням очікуваної кількості тестувань і збільшенням оплати праці працівників І тарифного розряду.

Водночас у 2021-му учасники пробного ЗНО матимуть додаткові можливості. Так, кожен учасник/кожна учасниця зможе завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021 і пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді у форми на спеціальний сервіс для визначення результатів.

Читайте такожБуковинським пенсіонерам у повній мірі здійснили виплати

Українці почуваються щасливими попри труднощі та пандемію - дослідження

#пробне ЗНО #реєстрація #оплата
Оголошення
live comments feed...