• Головна
  • Роман Клічук розповів про роботу над бюджетом Чернівців на 2021 рік
бюджет Чернівців
16:40, 28 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Роман Клічук розповів про роботу над бюджетом Чернівців на 2021 рік

бюджет Чернівців
Роман Клічук розповів про роботу над бюджетом Чернівців на 2021 рік
Завтра, 29 грудня, відбудеться продовження пленарного засідання сесії Чернівецької міської ради, на якому розглядатимуть бюджет міста на 2021 рік, пише 0372.ua.
Про це повідомив міський голова Роман Клічук на своїй сторінці у Фейсбуці.
"Завтра новий день принесе нові гострі теми для обговорення, тому сьогодні я хотів би окремо прокоментувати те, що найбільше хвилює нас усіх на даний момент: бюджет міста на 2021 рік," - написав Клічук у дописі.
Мер Чернівців пояснив, що у четвер, 24 грудня, оголосив перерву в засіданні міської ради до вівторка, 29 грудня. Він зауважив, що одразу ж після цього зібралася депутатська робоча група з питань бюджету, яка продовжила свою роботу і наступного дня. "Депутати детально обговорюють кожну статтю, вони також запросили на робочу групу керівників департаментів міської ради та комунальних підприємств," - розповідає міський голова.
Роман Клічук наголосив, що у бюджет можна в подальшому вносити зміни. "І нам справді доведеться це робити, адже проєкт цього документа готувався до того, як нинішній склад міської ради розпочав свою роботу. Та постійне перекроювання статей протягом року значно ускладнює роботу і часом затягує фінансування важливих для громади потреб. Перед робочою групою стоїть завдання максимально вдосконалити документ. Ось для чого знадобилася така тривала перерва в пленарному засіданні," - зазначив міський голова.
#міська рада. Чернівці #бюджет 2021 #Клічук #сесія
Оголошення
live comments feed...