• Головна
  • ЗНО-2021: найкращих учнів нагородять премією
ЗНО
20:06, 29 грудня 2020 р.
Надійне джерело

ЗНО-2021: найкращих учнів нагородять премією

ЗНО
ЗНО-2021: найкращих учнів нагородять премією

Кабінет міністрів затвердив проєкт акту, що передбачає заснування 20 щорічних премій, які призначатимуть учням, що продемонстрували найкращий результат при здачі зовнішнього незалежного оцінювання, пише 0372.ua.

Таке рішення ухвалили на засіданні уряду вчора, 28 грудня.

Як зазначається у тексті відповідного указу президента, премію вручатимуть із 2021 року.

"Заснувати, починаючи з 2021 року, щорічну премію президента України учасникам зовнішнього незалежного оцінювання, які отримали найвищий результат. Кабінету міністрів України починаючи з 2021 року передбачати в проєктах законів про Державний бюджет України видатки на виплату зазначеної у статті 1 цього указу премії", – йдеться у ньому.

Наступного року на премії мають спрямувати 100 тисяч гривень. Відповідно, 20 українських учнів отримають премії в розмірі по 5 тисяч гривень.

У тексті указу зауважується, що метою впровадження премії є підвищення інтелектуального потенціалу суспільства та заохочення обдарованих учнів.

Що відомо Міносвіти дозволить обрати лише один предмет для пробного ЗНО через пандемію. У 2021 році абітурієнти зможуть самостійно вибрати третій предмет зовнішнього незалежного оцінювання для вступу до вищих навчальних закладів. Міністерство освіти і науки підтвердило, що планує запровадити платне складання зовнішнього незалежного оцінювання, проте це нововведення стосуватимуться лише понаднормових предметів. Раніше Кабінет міністрів оприлюднив умови прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2021 році. Міністерство освіти та науки повідомило, що у 2021 році більшість абітурієнтів зможуть подати заяви через інтернет.

Читайте також: Скільки платитимуть за електроенергію українці у 2021 р.: Кабмін прийняв рішення

У Чернівецькій області смертність перевищила народжуваність

#За результатами ЗНО найкращих учнів нагородять #нагородження абітурієнтів #ЗНО
Оголошення
live comments feed...