• Головна
  • Буковина готується до участі в національному конкурсі Молодіжна столиця України
Конкурс
14:38, 29 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Буковина готується до участі в національному конкурсі Молодіжна столиця України

Конкурс
Буковина готується до участі в національному конкурсі Молодіжна столиця України

Буковина готується до участі в національному конкурсі Молодіжна столиця України, пише 0372.ua з посиланням на Чернівецьку ОДА.

«Молодіжна столиця України» – це не лише потужний конкурс із визначення найкращого міста для проживання та розвитку молоді, а й шанс для Буковини показати весь потенціал грамотної молодіжної політики.

Цьогоріч через карантин організатори пропускають 2021 рік і розпочинають відбір міст-претендентів на 2022 рік. У нас є час для якісної підготовки та всі шанси, аби стати переможцями», – зазначила Ірина Ісопенко під час робочої конференції.

Національний конкурс «Молодіжна столиця України» заснували у 2017 році. Його мета – узагальнення і поширення кращих європейських та світових практик у сфері молодіжної політики, обмін досвідом молодих людей із різних частин України, проведення тематичних заходів упродовж цілого року задля активного залучення молоді до усіх сфер життя на місцевому і регіональному рівнях.

«Минулого року Чернівці були учасником цього конкурсу. Тоді вони увійшли у десятку кращих міст. Цього разу ми маємо амбітніший план та налаштований на успіх орган при Чернівецькій ОДА – Молодіжну раду. Разом ми мусимо мобілізувати всі сили, аби перемогти», – зазначив начальник Управління молоді та спорту Олександр Погодін (Александр Погодин).

Заявки на участь у конкурсі прийматимуть до 31 січня 2021 року.

Читайте також: Ситуація з коронавірусом у Чернівецькій області за минулу добу

Показники захворюваності ГРВІ на Буковині, статистичні дані

#Конкурс "Молодіжна столиця України" #Чернівецька ОДА
Оголошення
live comments feed...