• Головна
  • У Японії планують запустити в космос супутник з дерева
Новини світу
21:11, 29 грудня 2020 р.
Надійне джерело

У Японії планують запустити в космос супутник з дерева

Новини світу
У Японії планують запустити в космос супутник з дерева

Японські вчені планують у 2023 році завершити розробку та здійснити запуск в космос супутника з дерев'яним корпусом, пише 0372.ua з посиланням на ВВС.

Розробку дерев'яного супутника проводить технологічна компанія Sumitomo Group у співпраці з вченими з університету Кіото. Головною метою експериментів з дерев'яним корпусом для супутників дослідники називають боротьбу з космічним сміттям. За їх словами, дерев'яні супутники, після завершення терміну роботи, просто згоратимуть в атмосфері Землі та не залишатимуть по собі шкідливих викидів, на відміну від звичайних супутників.

"Ми дуже стурбовані тим фактом, що всі супутники, які знову потрапляють в атмосферу Землі, горять і створюють крихітні частинки металу, які літають у верхніх шарах атмосфери протягом багатьох років та негативно впливають на екологію Землі", – пояснив Такао Дой, професор Кіотського університету та астронавт.

Наразі вчені проводять дослідження деревини на предмет придатності для роботи в умовах відкритого космосу. Наступним етапом розробки дерев'яних супутників стануть випробування моделей у спеціальних камерах, що імітують умови космосу. До 2023 року вчені сподіваються завершити дослідження та провести запуск першої моделі "еко-супутника".

Представники компанії Sumitomo Forestry, яка вже понад 400 років займається обробкою дерева, заявили, що їм вдалося розробити дерев'яне покриття, яке добре підходить для екстремальних умов. Інформація про те, який саме сорт деревини буде використано для виготовлення корпусу супутника, наразі є комерційно таємницею.

Читайте також: У Клічука розповіли, як Чернівці переживуть січневий локдаун: "Тільки у крайньому випадку"

Ситуація з коронавірусом у Чернівецькій області за минулу добу

#запуск супутника #новини світу
Оголошення
live comments feed...