• Головна
  • На Буковині жінка народила мертву дитину: лікаря притягнуто до відповідальності
Скандал
11:41, 30 грудня 2020 р.
Надійне джерело

На Буковині жінка народила мертву дитину: лікаря притягнуто до відповідальності

Скандал
На Буковині жінка народила мертву дитину: лікаря притягнуто до відповідальності

На Буковині через несвоєчасне діагностування ускладнень в пологах жінка народила мертву дитину – до відповідальності притягнуто лікаря акушер-гінеколога, пише 0372.ua з посиланням на Чернівецьку обласну прокуратуру.

Чернівецька обласна прокуратура підтримала обвинувачення відносно лікаря акушер-гінеколога районної лікарні за неналежне виконання професійних обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 140 КК України).

Вироком Хотинського районного суду лікарку засуджено до 2 років позбавлення волі з позбавленням права займатись лікарською діяльністю строком на один рік. На підставі ст.ст. 75, 76 КК України її звільнено від відбування основного покарання з іспитовим строком терміном на один рік.

Установлено, що у січні 2017 року лікар акушер-гінеколог районної лікарні під час прийняття пологів у 25-річної породіллі, неправильно визначила фактори прогнозування ризику перинатальної та материнської патології та обрала неправильну тактику ведення пологів. Розвиток ускладнень в пологах було діагностовано занадто пізно. При оперативному втручанні медики вилучили мертвого хлопчика. Відповідно до висновків комісійних судово-медичних експертиз неналежне надання медичної допомоги перебувало у причинно-наслідковому зв’язку із настанням смерті дитини.

Читайте також: За добу одужала рекордна кількість пацієнтів: коронавірус в Україні

У Чернівцях сталася ДТП: поліцейське авто врізалось у "Nissan"

#смерть дитини при пологах #обвинувачення лікарю
Оголошення
live comments feed...