• Головна
  • Голова обласної ради Олексій Бойко привітав буковинців з Новим роком та Різдвом Христовим
Привітання
13:11, 30 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Голова обласної ради Олексій Бойко привітав буковинців з Новим роком та Різдвом Христовим

Привітання
Голова обласної ради Олексій Бойко привітав буковинців з Новим роком та Різдвом Христовим

Новообраний голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко вітає буковинців з новорічними та різдвяними святами, пише 0372.ua.

Шановні буковинці!

Від імені депутатського корпусу Чернівецької обласної ради VIІI скликання та від мене особисто прийміть найщиріші вітання з Новим роком та світлим Різдвом Христовим! Позаду залишається рік численних випробувань, складних рішень і вимушених змін. Пандемія кардинально переформатувала наш звичний ритм та змусила переосмислити багато речей. Через появу COVID-19 ми переглянули свої пріоритети та вкотре переконалися, що немає нічого важливішого за людське життя. Як ніколи раніше ми відчули цінність спілкування та зустрічей один із одним.

Олексій Бойко

Зі світлою вірою ми вступаємо у новий рік, залишаючи позаду всі негаразди та труднощі. Нехай притаманні буковинцям якості та чесноти, зваженість, толерантність, щире прагнення зберегти дорогоцінний мир та спокій, принесуть нам злагоду та процвітання. Щиро бажаю міцного здоров’я, гармонії, миру та благополуччя. Нових успіхів і здобутків на славу рідної Буковини та України. Нехай магія різдвяних свят, мотиви українських колядок та щедрівок додадуть усім нам піднесеного святкового настрою, подарують тепло та радість. Щасливих свят!

З повагою Голова Чернівецької обласної ради ОЛЕКСІЙ БОЙКО

Читайте також: У Чернівцях поліція розслідує автопригоду з смертельними наслідками

У Конятинській ОТГ на Путильщині хочуть реформувати стаціонарне відділення пошти

#привітання буковинців #вітання зі святами #Олексій Бойко
Оголошення
live comments feed...