
Новини світу
12:35, 5 січня 2021 р.
Надійне джерело
Медсестра з Португалії померла через два дні після вакцинації від COVID-19
Новини світу

У Португалії 41-річна медсестра Соня Ацеведо померла в новорічну ніч, через два дні після того, як їй зробили щеплення від коронавірусу вакциною Pfizer/BioNTech, пише 0372.ua з посиланням на Dailymail.
Після уколу у жінки не було ніяких побічних ефектів. При цьому її батько заявив, що у дочки не було жодних проблем зі здоров'ям.
"Їй зробили щеплення проти COVID-19, але у неї не було ніяких симптомів. Я не знаю, що сталося. Мені потрібні відповіді. Я хочу знати, що призвело до смерті моєї дочки", - заявив чоловік.
У Соні залишилося двоє дітей. Вона працювала в педіатричному відділенні у Португальському інституті онкології в Порту. Найближчими днями відбудеться розтин, який має прояснити раптову смерть жінки.
Роботодавці медсестри підтвердили, що щеплення проти коронавірусу їй зробили 30 грудня. При цьому їм не говорили ні про які побічні ефекти.
Дочка Соні Ацеведо розповіла, що її мама скаржилася тільки на "звичайний" дискомфорт в області тіла, де їй зробили щеплення, але в цілому все було нормально.
Читайте також: Зменшення кількості нових випадків COVID-19 та тридцять тисяч одужалих загалом на Буковині
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:21
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
11:36, 3 травня
8
15:09, 2 травня
13:28, 23 квітня
16:55, 1 травня
24
live comments feed...
Коментарі