
Харчування
16:03, 5 січня 2021 р.
Надійне джерело
Менше хліба, більше фруктів: з 2021 року в українських школах зміниться система харчування
Харчування

З початку 2021 року в українських школах збираються змінити систему харчування, пише 0372.ua з посиланням на публікацію Олени Зеленської у Фейсбуці.
Зокрема мають зменшити кількість хліба та збільшити фруктів і овочів. Серед планів і обмежити вживання солі та заборонити енергетичні напої і каву.
"2020 рік ми присвятили зміні законодавчих норм, що дадуть змогу реформувати систему шкільного харчування. Зокрема:
- затвердили оновлений Санітарний регламент;
- затвердили нові гігієнічні вимоги до виробництва та обігу харчових продуктів на потужностях, розташованих у закладах загальної середньої освіти;
- розробили методологічні рекомендації щодо здійснення закупівель;
- розробили методологічні настанови для використання системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР);
- подали на розгляд КМУ нові норми й порядок організації харчування учнів," - написала Олена Зеленська.
#підсумкироку2020 Діти – наше майбутнє. Від здоров’я кожної дитини залежить добробут усієї нації. Можливо, це звучить...
Опубліковано Олена Зеленська Понеділок, 4 січня 2021 р.
Зазначається також, що у 2020 році вперше було виділено державну субвенцію для шкіл. Вона була використана для закупівлі обладнання й модернізації харчоблоків у 1908 закладах.
Читайте також: Більшість українців з оптимізмом дивляться у 2021 рік та більше святкують Різдво: опитування
Україна увійшла в нову кліматичну зону: прогноз погоди на 2021 рік
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:08
Вчора
14:33
20 червня
12:18
20 червня
09:12
20 червня
18:09
19 червня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:40, 9 червня
08:41, 9 червня
10:09, 18 червня
2
13:45, 17 червня
11:58, 13 червня
Коментарі