
дитина в реанімації
17:07, 12 січня 2021 р.
Надійне джерело
У Чернівцях до реанімації потрапила п'ятимісячна дитина з підозрою на COVID-19
дитина в реанімації

У Чернівецькій обласній дитячій лікарні надають допомогу 14 діткам / фото з відкритих джерел
Стан дитини лікарі оцінюють як середньої важкості, проте вона потребує інтенсивної терапії, пише 0372.ua.
Нагадуємо, ми писали раніше, що У Чернівцях зростає кількість хворих на коронавірус
Про це повідомляє ІА АСС з посиланням на коментар заступниці головного лікаря Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні Оксани Знак.
Так, з її слів, у Чернівецькій обласній дитячій лікарні, в якій лікують хворих на коронавірус, станом на 12 січня перебуває 14 дітей. Одна дитина, яка поступила минулої доби, перебуває у реанімації.
"Зараз у нашій лікарні, на щастя, небагато дітей. Станом на сьогоднішній ранок лікується 14 діток, одна дитина має підтверджений COVID-19, інші 13 - із підозрою. За минулу добу в реанімацію поступила одна дитина. Це 5-тимісячне немовля із підозрою на коронавірус. Дитина потребує інтенсивної терапії", - сказала лікарка.
Читайте також: У МОЗ розповіли про зміни щодо розслідування смертей медиків, спричинених COVID-19
Статистика COVID-19 на Буковині: від вірусу померло двоє людей
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:36
Вчора
19:51
Вчора
19:17
Вчора
18:04
Вчора
17:04
Вчора
15:41
Вчора
14:18
Вчора
12:16
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:21, 17 червня
15:31, 15 червня
1
15:31, 15 червня
09:19, 16 червня
32
live comments feed...
Коментарі