Віталій Кличко скупався в ополонці / фото з відкритих джерел
Друзі! Зі святом Водохреща вас! Традиції дотримався і зранку пірнув у ополонку. Цього разу - в затоці біля парку Дружби народів, - йдеться у дописі.
Коментарі