• Головна
  • Послуга таємний покупець та її переваги для власників бізнесу
Новини компаній
09:00, 28 січня 2021 р.
Надійне джерело

Послуга таємний покупець та її переваги для власників бізнесу

Новини компаній
Послуга таємний покупець та її переваги для власників бізнесу

Якісний сервіс у компанії - те, на що найбільше звертають увагу клієнти. Саме тому цьому критерію варто приділяти чимало уваги та зусиль. Якщо ви є власником бізнесу чи фірми, найняли співробітників, але не знаєте як правильно перевірити якість їхньої роботи,  пропонуємо розглянути послугу від Кадрового агентства "ЛІДЕР-ЛТД" “таємний покупець”.

Хто такий “таємний покупець” і які переваги цієї послуги?

Таємний покупець - це людина, якій ставлять завдання перевірити компетентність працівників певної компанії. Він оцінює менеджерів фірми або сайту відповідно до навичок, рівня наданих послуг, стресостійкості.

Оцінювання проходить непомітно для працівників, під виглядом звичайного клієнта, який хоче здійснити покупку або послугу. Зазвичай фірми, які надають подібні послуги, для “таємного покупця”  вибирають людину, котра добре орієнтується в тематиці послуг компанії та є її цільовою аудиторією.  Для  магазинів дитячого харчування чи одягу підбирають людину, в якої є діти, для магазину техніки того, хто добре розуміється в телефонах та комп’ютерах. Агентства, які надають подібні послуги враховують всі деталі “таємного покупця” - його інтереси, рівень освіти, досвід використання послуг, аби ця людина проявила об’єктивність під час оцінювання та виявила усі недоліки у роботі працівників вашого бізнесу. “Таємним покупцям” також надають основну інформацію про компанію, яку вони мають  перевірити, питання, які потрібно поставити співробітникам, та на чому варто зосередити увагу.

Таємний покупець - послуга для бізнесу

Ця послуга особливо потрібна для молодих компаній, в яких співробітники  проходять навчання та стажування. “Шпигун”, який відвідує торгову точку або телефонує на сайт, заповнює детальну анкету, в якій описані  всі критерії, очікувані стандарти обслуговування, вигляду співробітників та стану торгового місця або магазину.

Які зобов’язання має “таємний покупець”?

Таємний покупець - це, по суті, шпигун, тому йому потрібно не виділятися з натовпу і при цьому зібрати достатньо інформації. Весь процес перевірки підприємства має чіткий регламент, а основний обов’язок - візит у компанію та оцінка її роботи відповідно до наданих критеріїв. Всі інші деталі залежать від побажань власника та того, що саме він хоче перевірити.

Всю отриману інформацію наймана людина має запам’ятати і після перевірки відобразити в анкеті, а також надати аудіо- чи відеозапис розмови зі співробітником замовнику. Щоб переконатися у тому, що людина дійсно виконала свою роботу та була у магазині, її просять надати фото торгового приміщення або проходити близько біля камер відеоспостереження.

Основні переваги використання послуги “таємний покупець” для бізнесу:

  • Якісна оцінка надання послуг та сервісу;
  • Оцінка відповідності роботи співробітників внутрішнім стандартам;
  • Аналіз рівня комфорту проходження воронки продажів;
  • Перевірка відповідності купленого товару заявленим характеристикам;
  • Виявлення недоліків та слабких місць в системі продажів;
  • Висока ефективність маркетингового дослідження за низьких витрат;

Послуга "таємний покупець"

Де замовити послугу “таємний покупець”?

Послугу “таємний покупець” надає Кадрове агентство "ЛІДЕР-ЛТД". Компанія пропонує власникам бізнесу допомогу з вирішенням рівня ефективності роботи співробітників. Кадрове агентство пропонує таємного покупця - компетентну та досвідчену у потрібній галузі людину, а також аналіз заповненої анкети. Анкета також включає аналіз фірми-конкурента.

Вартість послуги залежить від кількості місць, які клієнт "інкогніто" має відвідати.

Всі деталі щодо надання послуги дізнавайтесь за телефонами: +380 66 245 90 09 (Telegram), +380 96 119 00 10 (Viber) або на сайті:
leader-ltd.com.ua.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#таємний покупець #послуга таємний покупець #замовити послугу таємний покупець #послуга таємний покупець для власників бізнесу #преваги послуги таємний покупець
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...