• Головна
  • Скільки буде отримувати мер Чернівців? Депутати призначили зарплату
Міський голова
14:52, 28 січня 2021 р.
Надійне джерело

Скільки буде отримувати мер Чернівців? Депутати призначили зарплату

Міський голова
Роман Клічук\фото з відкритих джерел

Роман Клічук\фото з відкритих джерел

Сьогодні депутатами Чернівецької міської ради було ухвалено проєкт рішення «Про умови оплати праці Чернівецького міського голови», з посиланням на ІА АСС пише 0372.ua

Нагадуємо, ми писали раніше про: У міськраді Чернівців планують ускладнити процес дострокового припинення повноважень міського голови

Проєкт рішення під час пленарного засідання підтримали 25 депутатів.

Роман Клічук участі у голосуванні не брав, адже вбачав в цьому конфлікт інтересів. Згідно з проєктом рішення міському голові з 18 грудня 2020 року встановлюється посадовий оклад відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 зі змінами. Згідно з додатком 50 цієї постанови міським головам із чисельністю населення від 200 до 500 тисяч жителів встановлюється оклад у розмірі 15 900 гривень.

депутати міськради, фото з відкритих джерел

депутати міськради, фото з відкритих джерел

Також в опублікованому проєкті рішення планують присвоїти Чернівецькому міському голові п'ятий ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах другої категорії посад. Цим рішення встановлюють Чернівецькому міському голові надбавку за високі  досягнення у праці у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування.

Крім того, йому встановлять надбавку до посадового окладу за роботу, яка передбачає доступ до державної таємниці за формою три в розмірі 10 відсотків до посадового окладу, в разі наявності доступу.

Ще нинішньому міському голові будуть виписувати щомісячні премії відповідно до особистого вкладу в загальні результати роботи та з нагоди державних та професійних свят у розмірі, визначеному фондом преміювання, а також  за рахунок економії фонду оплати праці. Поряд з цим, відповідним проєктом рішення планується надавати Чернівецькому міському голові матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати.

Також варто зазначити, що раніше Роман Клічук обіцяв передавати всю свою зарплату на благодійність. 

Читайте також: Новий регламент прийнято: Чернівецька міськрада ускладнила процедуру відставки мера і не тільки

Мер Чернівців призначив нового директора в аеропорт ім.Л.Каденюка

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міський голова #Роман Клічук #зарплата #рішення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...