• Головна
  • "Вас вітає Шкарлет": шахраї телефонують від імені міністра держслужбовцям та освітянам
шахрайство
17:19, 2 лютого 2021 р.
Надійне джерело

"Вас вітає Шкарлет": шахраї телефонують від імені міністра держслужбовцям та освітянам

шахрайство
Мотиви шахраїв наразі не відомі / фото з відкритих джерел

Мотиви шахраїв наразі не відомі / фото з відкритих джерел

Шахраї телефонують українцям від імені міністра освіти і науки Шкарлета, щоб нібито призначити зустрічі. Очільник відомства застерігає колег бути обачними, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що Поїзд "Чернівці - Київ" курсуватиме лише тричі на тиждень: говорять про нерентабельність

Про це міністр освіти і науки Сергій Шкарлет повідомив у вівторок, 2 лютого, у Телеграм-каналі

Останнім часом почастішали випадки, коли невідомі особи телефонують до освітян, держслужбовців та інших осіб і представляються мною. Кажуть: "Вас турбує Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет", а далі намагаються від мого імені домовлятися про зустрічі, - йдеться у повідомленні.

Він назвав останній номер телефону, з якого відбувалися подібні дзвінки: 0957793488.

Шкарлет також підкреслив, що мета цих шахраїв йому не відома, тому він звертається до колег із проханням бути обачними.

"Наголошую: всі свої робочі дзвінки я здійснюю з телефонів приймальні Міністерства, номери яких опубліковані на офіційному сайті. За вказаними номерами прошу звертатися й тих, хто підозрює, що отримав телефонний дзвінок від шахраїв", - зазначив міністр.

Як наголосив Шкарлет, наразі юристи МОН опрацьовують питання щодо фейкових дзвінків та можливості звернення до правоохоронних органів.

Читайте такожВкрав, а потім покинув: на Буковині поліція розслідує крадіжку автомобіля (ФОТО)

Отримай найвірнішого друга: у Чернівцях шукають господарів для собак

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#телефонне шахрайство #міністр освіти Шкарлет
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...