Інспектори банківських установ, бухгалтери, менеджери та фармацевти – кого шукають буковинські роботодавці

робота\фото ілюстративне з відкритих джерел, Ніна Філіпова
робота\фото ілюстративне з відкритих джерел

На Буковині, станом на 4 лютого 2021 року, у базі даних Чернівецької обласної служби зайнятості понад 400 вакансій, з посиланням на сайт Чернівецької міськради пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше про: На Буковині найманим працівникам виплатили 8,5 мільйонів гривень допомоги

Більшість з них для фахівців робітничих професій, майже 30% вакансій для «білих комірців».

«Білі комірці» – це активні шукачі роботи на ринку праці. В основному ці люди є цілеспрямованими, готовими до компромісів, проте очікують достойної винагороди за свою працю. Роботодавці ж від них очікують відповідальності, креативності та самовіддачі.

Сьогодні для цієї категорії осіб є 120 пропозицій роботи в області, – зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

робота!, фото ілюстративне з відкритих джерел
робота!, фото ілюстративне з відкритих джерел

Найбільше профільних вакансій для інспекторів банківських установ – 22 пропозиції роботи, 13 – для бухгалтерів (з них дві для головних бухгалтерів), 8 – для менеджерів, 8 – для фармацевтів, 4 – для наукових співробітників, 3 – для інженерів проектувальників, 2 – для юрисконсультів, а також є вакансії економіста, геодезиста, адміністратора, архітектора, кошторисника, фінансового директора, головного інженера, уповноваженого з антикорупційної діяльності, судового експерта та фахівця з питань цивільного захисту.

Медичним закладам області потрібні 11 лікарів, з них семеро лікарів медицини невідкладних станів, а також офтальмолог, судинний хірург, статистик та лаборант. Потрібні ще 6 медичних сестер та рентгенлаборант.

Навчальні заклади області  мають потребу у вчителях закладів середньої освіти (2 пропозиції роботи), двох вчителях-дифектологах, двох практичних психологах, а також потрібні 4 вихователі та асистент вихователя дошкільного навчального закладу.

Читайте також:Якими були зарплати буковинців у грудні 2020 р.: інформує статистичне відомство

Аварійні роботи: де в Чернівцях не буде води

робота роботодавці чернівчани
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі