Румунія, Польща, Німеччина, Італія – куди і що саме буковинці експортують найбільше

Румунія, Польща, Німеччина, Італія  – куди і що саме буковинці експортують найбільше, Ніна Філіпова

Обсяг експорту товарів у січні–листопаді 2020р. становив ​ 151539,6 тис.дол. США, імпорту – 155079,3 тис.дол. Порівняно з січнем–листопадом 2019р. обсяг експорту зменшився на 22,2%, імпорту – на 19,7%, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше про: Майже п'ятсот мільйонів гривень заборгували жителі Буковини за газ

Зовнішньоторговельні операції проводились із партнерами з 98 країн світу. Обсяг експорту товарів до країн Європейського Союзу становив 121077,1 тис.дол. або 79,9% від загального обсягу експорту та зменшився проти січня–листопада 2019р. на 18,8%.

Найвагоміші експортні поставки серед країн ЄС здійснювались до Румунії, Польщі, Німеччини, Італії, Литви, Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, Австрії та Нідерландів, серед інших країн світу – до Республіки Молдови, Білорусі та США. Імпорт товарів із країн Європейського Союзу становив ​ 89002,6 тис.дол. або 57,4% від загального обсягу і зменшився проти січня–листопада 2019р. на 17,1%.

експорт, фото ілюстративне з відкритих джерел
експорт, фото ілюстративне з відкритих джерел

Серед країн ЄС найвагоміші імпортні надходження здійснено з Румунії, Німеччини та Польщі, серед інших країн світу – із Російської Федерації, Туреччини та Китаю.

Основою експорту були механічні та електричні машини, деревина і вироби з деревини, текстильні матеріали та текстильні вироби, меблі. Натомість імпортували найбільше механічні та електричні машини, текстильні матеріали та текстильні вироби, засоби наземного транспорту.

Читайте також: На Буковині збільшилась середня зарплата на тринадцять відсотків

Цукор, яйця, олія і транспорт: на що на Буковині "злетіли" ціни у 2020 році

експорт імпорт ЄС гроші
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі