
штормове попередження
10:42, 8 лютого 2021 р.
Надійне джерело
На Буковині через посилення вітру оголосили штормове попередження
штормове попередження

На всій території Буковини посилюється вітер. Синоптики прогнозують сніг з дощем, що може ускладнити ситуацію на дорогах краю, пише 0372.ua.
Нагадуємо, ми писали раніше про Хуртовини, ожеледиця і сніг: буковинців попереджають про можливі ускладнення на дорогах
Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області. Так, у понеділок, 8 лютого, пориви вітру сягатимуть 15-20 метрів на секунду.
На території Чернівецької області очікуються складні погодні умови. За прогнозами синоптиків, буде сніг з дощем, ожеледь, на дорогах ожеледиця.
Дорожники закликають водіїв великогабаритного траспорту перечекати негоду у місцях для відстою, яких у Чернівецькій області є 45 спецмайданчиків. Знайти місця для прихистку на час негоди можна за допомогою Google-мапи.
Власників транспортних засобів просять утримайтися від подорожей автомобілями у період негоди та не залишати транспортні засоби вздовж доріг, аби спецтехніка комунальних служб могла вчасно та якісно очистити дороги і тротуари від снігу!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
18:52, 5 липня
4
09:19, 15 липня
17:33, 14 липня
32
11:06, 3 липня
live comments feed...
Коментарі