• Головна
  • Виготовлення печаток у Чернівцях: куди звернутися?
Новини компаній
13:49, 15 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Виготовлення печаток у Чернівцях: куди звернутися?

Новини компаній
Замовити печатку у Чернівцях

Замовити печатку у Чернівцях

Печатка - важлива складова кожного бізнесу. Якісне виготовлення печаток у Чернівцях - досить потрібна послуга для бізнесу, компанії чи підприємства. Часто серед сучасних підприємців виникають думки про те, що печатка їм абсолютно не потрібна, адже це додаткові витрати і можна повністю обійтися без неї, проте це зовсім не так.

Зараз багато компаній перейшли на електронні підписи для завірення документів і це чудово, проте дуже часто печатка може таки бути потрібною, як от під час проведення розрахункових операцій. Певні банківські установи просто-напросто відмовляють у проведенні операцій через її відсутність, тож навіщо створювати додаткові проблеми?

Що варто врахувати при виготовленні печатки для свого підприємства?

Перед виготовленням, перш за все потрібно продумати її майбутній дизайн. Класика - круглий відбиток діаметром 38 - 40 мм. На печатці обов’язково має бути назва компанії чи ім’я та прізвище приватного підприємця або логотип. По колу на печатці розміщують основні відомості про компанію: ІПН, ІН, адреса та ін.

Виготовлення печаток у Чернівцях, Рекламне агентство "ЛІДЕР-ЛТД"

Виготовлення печаток у Чернівцях, Рекламне агентство "ЛІДЕР-ЛТД"

Якихось універсальних правил немає, тож ви можете використати всю свою фантазію та креатив, але варто врахувати тип оснащення, який підійде під ваш формат печатки.

Розробляти дизайн ви можете самостійно або за допомогою дизайнера. Щоб печатку було важко підробити, внесіть у дизайн якісь маленькі деталі - тоненькі лінії і т.д. Захистити її можна і за допомогою мікротексту, текстури, растрового поля, контрольних маркерів. З цим легко впорається лазерна технологія.

Щодо матеріалу печатки, то здебільшого їх виготовляють з гуми і полімерних матеріалів. Існує також особливий тип матеріалу на каучуковій основі, який вважають найкращим, адже він не горить і не коптить під впливом лазерного променю.

Колір відбитку - ще одна важлива деталь. Зазвичай він синій, але обирати інший не заборонено. Тому червоний чи зелений відбиток - не проблема!

Який тип оснащення для печатки вибрати?

Від вибору оснащення залежатиме вартість виготовлення штампу або печатки, а також зручність використання виробу. Найпоширеніший тип оснащення - автоматичне. Воно підійде як для любителів офісної роботи, так і для тих, хто часто у роз’їздах.

Такий тип виробу автоматично опускається під час натиску на кришку. У кришці розташована штемпельна подушка з чорнилом, тому печатка опускається одразу з фарбою. Закривається вона автоматично, тому чорнила не пролиються у найбільш невідповідний момент.

Де замовити виготовлення печатки у Чернівцях?

Печатку для організацій та підприємств у Чернівцях допоможе виготовити рекламне агентство "ЛІДЕР-ЛТД".

Агентство надає послуги з виготовлення штампів та печаток будь-якого виду, кольору і дизайну. Ви можете надати готовий макет, або звернутися за допомогою в агентство до професійних дизайнерів.

Кліше печаток, штампів виготовляються на довгий час, тому робіть ставку на якість послуги. Компанія “ЛІДЕР-ЛТД” приймає замовлення та гарантує стислі терміни виготовлення виробів. Подивитися зразки виробів можна на сайті, в каталогах, а також приїхати в офіс.

Переваги виготовлення печаток у рекламному агентстві “ЛІДЕР-ЛТД”:

  • Широкий асортимент виробів високої якості.
  • Будь-які кольори.
  • Дотримання стандартів, норм.
  • Застосування передових технологій.
  • Перевірена часом сировина.

Кожен клієнт отримує індивідуальний підхід, процес відбувається швидко та якісно.

Звертайтеся за адресою: м. Чернівці, вулиця Героїв Майдану, 194А, ІІ поверх, 244 офіс.

Для деталей телефонуйте: +380 66 575 20 02.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#печатки у чернівцях #виготовлення печаток #рекламне агентство #печатки для компанії у чернівцях #штампи і печатки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...