• Головна
  • Зміни у розрахунку соціальних виплат: тепер буковинцям інакше обчислюватимуть середній дохід сім'ї
зміни
20:18, 11 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Зміни у розрахунку соціальних виплат: тепер буковинцям інакше обчислюватимуть середній дохід сім'ї

зміни
зміни у розрахунках/фото з відкритих джерел

зміни у розрахунках/фото з відкритих джерел

Чернівецька міськрада повідомляє, що були внесені зміни до порядку обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї при призначенні державних соціальних виплат, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше про: На Буковині пільговики можуть змінити постачальника газу за спрощеною процедурою

Постановою Кабінету Міністрів України від 23.12.2020 №1324 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесено зміни до Порядку обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарств) для всіх видів державної соціальної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги» (далі – Порядок) якими передбачено, що розмір житлової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу не враховується до середньомісячного сукупного доходу для призначення всіх видів державної соціальної допомоги. Зазначені зміни застосовуються з 29.12.2020р.

розрахунок, фото з відкритих джерел

розрахунок, фото з відкритих джерел

Крім того, зазначеними змінами передбачено, що під час обчислення розміру усіх видів державної соціальної допомоги та житлових субсидій, які відповідно до законодавства надаються залежно від сукупного доходу сім’ї (домогосподарства), для розрахунку середньомісячного сукупного доходу за кожний місяць, в якому відсутні доходи, включаються фактично отримані такими особами доходи, якщо такі особи, зокрема отримують щомісячну компенсаційну виплату, призначену непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи.

Враховуючи вищезазначені зміни, незахищені верстви населення мають можливість звернутись із новою заявою для перерахунку або призначення державних/житлових субсидій.

Читайте також:Можливі проблеми із опаленням на Буковині: подбай про своє тепло зараз

У "Чернівціводоканалі" тимчасово змінено номер телефону

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зміни #виплати #соціальне #субсидії
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...