
Звільнення
11:04, 15 лютого 2021 р.
Надійне джерело
У Чернівецькій ОДА звільнено очільника департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства
Звільнення

Олександр Пуршага/фото з відкритих джерел
Сьогодні стало відомо про звільнення з посади виконуючого директора департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Олександра Пуршаги, з посиланням на "ІА АСС" пише 0372.ua.
Нагадуємо, ми писали раніше про: Негода, кадрові призначення, закриття шкіл: найпопулярніші новини Буковини за останній тиждень
Цю інформацію підтвердив сам звільнений чиновник.
«Так, це правда, у п'ятницю мене звільнили. Мені просто довели до відома, поставивши переді мною розпорядження, сказали, що я звільнений і все. Пояснили, що це відбувається у зв'язку з реорганізацією», - сказав Олександр Пуршага.
Окрім того, він сказав, що поки не знає чи планує подавати позов до суду і вимагати скасування цього розпорядження про своє звільнення:
«Поки не думав про це, не до цього зараз. Трошки шокований цим фактом, але взагалі - життя продовжується», - додав колишній керівник департаменту капітального будівництва обласної адміністрації.

Олександр Пуршага, фото з відкритих джерел
Також додамо, що поки невідомо хто замінить пана Олександра на вакантній посаді. Раніше повідомлялось, що, можливо, відбір на посади відбуватиметься на конкурсній основі.
Читайте також:Аеропорт "Чернівців" прийняв два рейси з Туркменістану та Сербії попри негоду
Міський голова Чернівців розповів, яким буде навчання у школах з наступного тижня
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:30
Вчора
15:29
Вчора
12:10
Вчора
09:01
Вчора
21:08
3 травня
19:43
3 травня
14:31
3 травня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:55, 1 травня
13:57, 23 квітня
2
16:55, 1 травня
live comments feed...
Коментарі