• Головна
  • У Львові брила льоду впала прямісінько на дівчину: її госпіталізували з переломами стопи
травмування
21:11, 16 лютого 2021 р.
Надійне джерело

У Львові брила льоду впала прямісінько на дівчину: її госпіталізували з переломами стопи

травмування
бурульки та сніг на дахах / фото з відкритих джерел

бурульки та сніг на дахах / фото з відкритих джерел

У Львові двадцятирічну дівчину госпіталізували до лікарні з множинними пернеломами стопи, бо її травмувала брила льоду, яка звалилася з будинку, 

Нагадуємо, ми писали раніше, що Наковталися таблеток, бо так закликали у соцмережі: повідомили подробиці отруєння школярок

Інцидент трапився біля одного з будинків на проспекті Шевченка у Львові. Про це повідомляє УНН. Так, крига впала дівчині на стопу. Її госпіталізували до лікарні швидкої допомоги.

Як розповів виданню завідувач відділення травматології лікарні швидкої допомоги Віталій Сікліцький, наразі життю пацієнтки нічого не загрожує.

"Брила впала на стопу. На стопі множинні переломи. Завдання лікарів, врятувати якомога більше частини стопи дівчини", - сказав лікар.

Повідомляється, що дівчині вже зробили одну операцію. Вона очікує на ще одну.

Читайте такожРак третьої стадії: допомоги на дороговартісне лікування потребує маленька буковинка (ФОТО)

Не платили жодної гривні податку до бюджету: у Чернівцях підприємці мають сплати борг у 2,8 млн грн

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#інцидент #травмування дівчини #брила льоду
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...