• Головна
  • Світовий конгрес українських молодіжних організацій проведе свій форум у Чернівцях
Молодіжні організації
21:34, 19 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Світовий конгрес українських молодіжних організацій проведе свій форум у Чернівцях

Молодіжні організації
Світовий конгрес українських молодіжних організацій проведе свій форум у Чернівцях
Президент Світового конгресу українських молодіжних організацій (СКУМО)  Дмитро Лєкарцев та його радник в Україні Дмитро Сав'юк провели робочі зустрічі з владою Чернівців та Чернівецької області. За їх результатами прийнято рішення про проведення ІІІ Конгресу СКУМО 2021 у Чернівцях, пише 0372.ua.
Захід відбудеться у рамках відзначення 30-ї річниці Незалежності України.
- Ми вельми раді, що конгрес відбудеться у перлині Буковинського краю, - каже Дмитро Лєкарцев. - Молодіжний діаспорний рух висловлює вдячність усім учасникам переговорів з української сторони за підтримку ініціатив українців світу: голові Чернівецької обласної ради Олексію Бойку та його заступнику Михайлові Павлюку, міському голові Чернівців Роману Клічуку, директору департаменту комунікації Чернівецької ОДА Вікторії Гатрич.
За результатами переговорів прийнято рішення про збір  координаційної ради з проведення Конгресу у березні 2021 року.
Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. Його створено у 2013 році на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 року і координувала роботу українського діаспорного молодіжного руху. Діяльність СКУМО поширюється на країни, де діють українські молодіжні організації та організована українська громада, і власне в Україні.
Світовий конгрес українських молодіжних організацій проведе свій форум у Чернівцях, фото-1
СКУМО всебічно представляє інтереси української молоді діаспори – як через координацію діяльності українських «молодіжок» у світах, так і через співпрацю з вітчизняними відомствами, установами та організаціями в Україні. Конгрес має на меті збереження національної ідентичності української молоді, що живе за межами України. Разом з тим, пріоритетним напрямком діяльності є гуртування та консолідація сил української молоді діаспори у світі та їх направлення на сприяння розбудови України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#молодіжні організації #конгрес,Чернівці
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...