• Атлет з Буковини виборов "золото" на міжнародних змаганнях у Стамбулі (ФОТО)
17:03, 21 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Атлет з Буковини виборов "золото" на міжнародних змаганнях у Стамбулі (ФОТО)

Олег Мироняк / фото Дмитро Вакулка

Буковинець Олег Миронець став першим у бігові на дистанції 800 метрів під час Чемпіонату ABAF у Стамбулі, пише 0372.ua

Нагадуємо, ми писали раніше, що Підкорила найвищий вулкан світу одна-однісінька: випускниця тернопільського вишу стала рекордсменкою України (ФОТО)

Бууовинський спортсмен випередив свого суперника Жана Рудольфа зі Словенії, срібного призера чемпіонату на одну десяту секунди. Про це повідомляється на офіційному сайті федерації легкої атлетики України.

Чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) у приміщенні став для українських атлетів чудовим шансом ще раз перевірити сили перед чемпіонатом Європи в приміщенні, а для декого з них – виконати норматив у Торунь, - йдеться у повідомленні.

Міжнародні змагання з легкої атлетики відбувалися у місті Стамбул (Туреччина) 19-20 лютого. Так, Олег Миронець дистанцію 800 метрів подолав за 1:48.19 хв, при тому що норматив у Торунь-2021 складає 1:49.00 хв. Більше того, цей час дозволив українцеві виграти золоту медаль чемпіонату.