• Головна
  • У ПЦУ не примушуватимуть вірян вакцинуватися, але це не суперечить вірі
вакцинація
12:24, 24 лютого
Надійне джерело

У ПЦУ не примушуватимуть вірян вакцинуватися, але це не суперечить вірі

вакцинація
У ПЦУ не примушуватимуть вірян вакцинуватися, але це не суперечить вірі

У Православної Церкви України немає жодних заперечень щодо вакцинації в цілому як медичної процедури, проте примушувати вірян до вакцинації від коронавірусу не будуть, бо це є справа добровільна, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що В Україні стартує перший етап вакцинації від коронавірусу - Степанов

Про це Православна церква України повідомила у Фейсбуці. "Свою позицію щодо щеплень наша Церква озвучила ще до початку пандемії, чітко наголосивши на тому, що у Православної Церкви України немає жодних заперечень щодо вакцинації в цілому як медичної процедури: вона не суперечить ані Божим заповідям, ані засадам християнської віри," - йдеться у повідомленні

Водночас, у ПЦУ зауважують, що не будуть примушувати будь-кого до вакцинації, бо процедура вакцинації мусить бути добровільною та усвідомленою.

"Кожна людина вільна прийняти власне зважене та відповідальне рішення, яке буде спиратися на фахові висновки та рекомендації лікарів, медиків, спеціалістів, буде враховувати стан здоров‘я та інші важливі фактори. Ця позиція відповідає загальному вченню Церкви щодо лікування – закликаючи вірних дбати про здоров’я, Церква спонукає всіх дослухатися до лікарів, використовувати добрі засоби лікування, однак не може ані визначати, яке саме це має бути лікування у конкретному випадку чи якими саме засобами," - говорять у ПЦУ.

Читайте такожВ Україні різко зросло число нових випадків та госпіталізацій через COVID-19

На Буковині лікарні первинки працюватимуть без вихідних

#вакцинація #церква
Оголошення
live comments feed...