• Головна
  • Мер Чернівців Клічук розповів про боротьбу з корупцією через інструменти smart city
технології
20:55, 24 лютого
Надійне джерело

Мер Чернівців Клічук розповів про боротьбу з корупцією через інструменти smart city

технології
Мер Чернівців Клічук розповів про боротьбу з корупцією через інструменти smart city

Міський голова Чернівців вважає, що чернівчани не менше інших громадян заслуговують на те, щоб максимально зручно, просто у два кліки, отримувати різні послуги. А для цього потрібно запроваджувати інструменти smart city, що зробить процеси прозорими і зменшить корупційну складову у громаді, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що Чернівецький аеропорт може стати регіональним авіахабом

Про це міський голова Роман Клічук розповів на своїй сторінці у Фейсбуці. Він зауважив, що за минулі місяці спільно з радниками та заступниками було проведено численні зустрічі з різними організаціями стосовно технологічних рішень, які б перетворили Чернівці на сучасне технологічне місто.

У процесі роботи в нас утворилась неформальна, але дуже активна "команда smart city", в яку увійшли представники Чернівецького IT-кластера, бізнесу, громадськості. Наразі ми розробляємо та готуємо до презентації концепцію цифрової трансформації Чернівців, - сказав він.

Міський голова також додав, що запуск smart city не лише зробить життя чернівчан значно комфортнішим. "Така система – це також потужний інструмент боротьби з корупцією та схематозом. Адже вона робить різні процеси прозорими і зменшує значення людського фактору там, де на людину очікують, скажімо так, корупційні спокуси", - переконаний Роман Клічук.

Читайте такожДві тисячі доларів на розробку технічних курсів для викладачів університетів: як отримати грант?

Буковинців закликають не годувати лебедів хлібом та не робити їх ручними

#smart city #новітні технології #прозорість
Оголошення
live comments feed...