• Головна
  • Сьогодні Чернівецька область отримала більше 15 тисяч доз вакцини
Вакцина
08:57, 25 лютого
Надійне джерело

Сьогодні Чернівецька область отримала більше 15 тисяч доз вакцини

Вакцина
Сьогодні Чернівецька область отримала більше 15 тисяч доз вакцини

25 лютого 2021 року Чернівецька область отримала 15100 вакцин Oxford/AstraZeneca, пише 0372.ua з посиланням на пресслужбу Чернівецької ОДА.

Нагадуємо, що ми також писали раніше: Українці зможуть записатись в чергу на вакцинацію від коронавірусу з наступного тижня

25 лютого 2021 року Чернівецька область отримала 15100 вакцин Oxford/AstraZeneca. Першочергово будуть вакциновані 117 працівників мобільних бригад з імунізації.

Надалі на першому етапі цими вакцинами щеплять: 1610 медиків, які працюють у лікарнях із хворими на COVID-19, а опісля – інших медпрацівників цих же закладів. Для вакцинації на першому етапі буде задіяно 21 мобільну бригаду з імунізації.

Довідково: Вакцина Oxford/AstraZeneca (Британія-Швеція) закуплена за державні кошти. Виробляється на потужностях Serum Institute (Індія), де має локальну назву Covishield.

Також протягом першого півріччя до країни може надійти від 2,2 до 3,7 мільйона доз цієї вакцини у межах глобальної ініціативи COVAX, яка має на меті забезпечити країни з низьким та середнім доходом вакцинами від COVID-19. Вакцина Oxford/AstraZeneca зареєстрована в Україні 22 лютого 2021 року. Загалом в Україні заплановано п’ять етапів вакцинації.

Читайте також: Коронавірус лютує: за минулу добу на Буковині зафіксували більше п'яти сотень випадків

Свято Олексія: що відзначають сьогодні на Буковині

#вакцина від коронавірусу #коронавірус #вакцинація #вакцина на Буковині
Оголошення
live comments feed...