• Головна
  • Буковинські учні та студенти відтворили на знімках моменти із життя Лесі Українки
Леся Українка
18:04, 25 лютого
Надійне джерело

Буковинські учні та студенти відтворили на знімках моменти із життя Лесі Українки

Леся Українка
Буковинські учні та студенти відтворили на знімках моменти із життя Лесі Українки

Леся біля улюбленого інструменту, із сестрою, у родинному колі, із подругою Ольгою Кобилянською. Такі моменти із життя геніальної Лесі Українки відтворили на знімках буковинські учні та студенти – учасники мистецької акції-реконструкції «Українка у фокусі ХХІ століття». Її до 150-річчя авторки організував Департамент освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації, пише 0372.ua.

10 найкращих фото продемонстрували на виставці, яку відкрили в ОДА. Кожну світлину доповнили цікавою розповіддю із життя Лесі Українки.

Фотовиставка до дня народження Лесі УкраїнкиФотовиставка до дня народження Лесі УкраїнкиФотовиставка до дня народження Лесі УкраїнкиФотовиставка до дня народження Лесі УкраїнкиФотовиставка до дня народження Лесі УкраїнкиФотовиставка до дня народження Лесі Українки

– Така реконструкція дозволила нам побачити Лесю Українку по-новому. Її талант поєднав гаряче серце патріота і самовідданість, світлий розум філософа і жіночу ніжність, грацію та шляхетність. Вона – символ мужності і боротьби – здобула у світі високе ім’я народної поетеси. Свого часу Леся Українка була на Буковині й так палко закохалася у красу нашого краю, як і ми, буковинці, полюбили її творчість. Маємо передати цю культурну пам’ять наступному поколінню через імена моральних авторитетів нації, – сказала заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ірина Ісопенко.

Акція «Українка у фокусі ХХІ століття» стартувала ще у січні. Загалом для участі надіслали 212 робіт. Оцінювало їх журі, до складу якого увійшли відомі освітяни, фотографи та журналісти області.

Читайте також: Будуть прибирати краще: у Чернівцях створили комунальне підприємство "Містосервіс"

"Вакцина для бідних": у Чернівцях депутати фракції ЄС стурбовані якістю вакцини CoviShield

#фотовиставка #Леся Українка
Оголошення
live comments feed...