• Головна
  • Як виконувати ранкову зарядку: поради буковинцям
Зарядка
08:32, 26 лютого
Надійне джерело

Як виконувати ранкову зарядку: поради буковинцям

Зарядка
Як виконувати ранкову зарядку: поради буковинцям

Ранкова зярядка – це комплекс легких фізичних вправ для розминки суглобів та м’язів. Виконувати зарядку необхідно зранку, для того, щоб повністю прокинутися і як можна швидше привести організм у тонус.  Давайте розберемося в тому, як правильно займатися, щоб отримати максимальну користь, пише 0372.ua.

Правила зарядки

Тривалість ранкових вправ повинна коливатися від 10 до 15 хвилин, не більше. Задача зарядки – зарядити організм силою та енергією. Якщо зарядка буде тривати довше, то її можна вважати повноцінним фізичним тренуванням. А подібне навантаження вже не заряджає, а тренує м’язи і приводить до фізичної втоми. Тим більше, якщо враховувати те, що організм практично повністю виснажений, сильно навантажувати себе не варто.

Зарядка виконується через 5-10 хвилин після пробудження, до відвідування душу (так як після невеликої розминки буде виділятися піт, і все рівно доведеться йти в душ), а також строго до сніданку (щоб вміст шлунку, під тиском, не виходив у стравохід та не приносило дискомфорт під час невеликого тренування).

Краще за все після пробудження сходити в ванну, почистити зуби, вмитися прохолодною водою, котра чудово бадьорить. Після цього провести зарядку, обполоснутися та поснідати. Подібний початок дня позитивно впливає на покращення настрою, підіймає працездатність, концентрацію і т. і. Для більш чіткого розуміння того, як проводити ранкову зарядку, давайте розберемо ще кілька основних моментів.

При виконання вправ не варто використовувати гантелі, гирі, штанги. Всі вправи робляться тільки з власною вагою.

Зарядка повинна бути на свіжому повітрі. У квартирі/будинку можна відкрити вікна та балкон, а взимку – провітрити кімнату за 5 хвилин до зарядки, щоб наповнити її киснем.

Зарядку краще проводити у зручному одязі з натурального матеріалу: бавовни або льону. Подібна тканина дозволить почуватися більш вільно і виконувати кожну розминочну вправу без дискомфорту та без якого-небудь обмеження у русі.

Під час сніданку неможна переїдати, інакше потягне до сну. Кращий сніданок – молочна каша з крупи, котра відноситься до СКЛАДНИХ ВУГЛЕВОДІВ. Наприклад, гречана або вівсяна каша на молоці. Найгірший сніданок після зарядки – бутерброди з ковбасою та білим хлібом, булочки, м’ясо, гриби (загалом, все те, що багато людей вважають нормальним прийомом їжі зранку ).

Читайте також: Більше 60% українців вважають, що держава рухається у неправильному напрямку: опитування

Благодійний аукціон творчих робіт молоді та дітей з інвалідністю провели у Вижниці

#зарядка зранку #поради щодо зарядки
Оголошення
live comments feed...