• Головна
  • Товариство повернуло Чернівецькій міській раді земельну ділянку на понад 5 млн. грн.
Земельна ділянка
10:21, 26 лютого
Надійне джерело

Товариство повернуло Чернівецькій міській раді земельну ділянку на понад 5 млн. грн.

Земельна ділянка
Товариство повернуло Чернівецькій міській раді земельну ділянку на понад 5 млн. грн.

За позовом прокуратури товариство звільнило та повернуло Чернівецькій міській раді земельну ділянку житлової та громадської забудови вартістю понад 5 млн грн, пише 0372.ua з посиланням на прокуратуру Чернывецької області.

Чернівецька місцева прокуратура зверталась до Господарського суду Чернівецької області з позовом в інтересах держави в особі Чернівецької міської ради до товариства з обмеженою відповідальністю про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки площею 0, 1387 га із земель запасу міста Чернівців.

Встановлено, що товариство з обмеженою відповідальністю, яке здійснювало будівництво багатоквартирного житлового будинку на орендованій у Чернівецької міської ради земельній ділянці, самовільно зайняло сусідню земельну ділянку комунальної власності та використовувало її без наявності будь-яких правовстановлюючих документів.

Під час розгляду справи, товариство до постановлення рішення суду добровільно звільнило та повернуло за актом приймання-передачі земельну ділянку міській раді, що стало підставою для закриття судом провадження у зв’язку із відсутністю предмета спору.

Читайте також: Депутати міськради просять Укрзалізницю збільшити кількість потягів з Чернівців на Київ

День янгола Світлани: що відзначають сьогодні на Буковині

#земля #земельна ділянка #Чернівці
Оголошення
live comments feed...