• Головна
  • Всі ринки на Буковині, які не є продовльчими припиняють свою роботу з понеділка - Сергій Осадчук
Карантинні обмеження
13:34, 27 лютого
1
Надійне джерело

Всі ринки на Буковині, які не є продовльчими припиняють свою роботу з понеділка - Сергій Осадчук

Карантинні обмеження
Всі ринки на Буковині, які не є продовльчими припиняють свою роботу з понеділка - Сергій Осадчук

Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук у прямому ефірі на Facebook розповів про ситуацію із захворюваністю на коронавірус у Чернівецькій області, пише пише 0372.ua.

Нагадуємо , ми писали раніше, Чернівецька область отримала - “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 з 1 березеня

Отримуйте головні новини дня -Telegram або Viber

«Хвороба збільшує щодня свою силу і все більше людей інфікуються коронавірусом в нашій області. У нас один із найвищих показників в Україні частки виявлених нових інфікованих людей із загальної кількості проведених лабораторних досліджень. У нас один із найвищих показників завантаженості лікарень. Швидкість і темп приросту чисельності хворих людей від початку 2021 року збільшився у 3 рази».

"Додатково до діючих обмежень, в тому числі, не будуть працювати ринки промислових товарів. Всі ринки, які мають непродовольчі групи товарів не зможуть працювати в цей період", – сказав Осачук.

«Ми не можемо гратися із цією хворобою, як гратися із вогнем. Не може бути вищої потреби відсвяткувати гучно з великою кількістю гостей власне свято і цим самим заразити людей хворобою і спровокувати багатотижневе лікування. Це не таємниця, ми знаємо і кожен, напевно, у оточенні має приклад, як приходили на запрошення до ресторанів, а потім за кілька днів майже половина гостей опинялася на лікарняних ліжках. (..) Бережіть себе і допоможіть нам разом вийти із такої складної ситуації, для того, щоб уже за кілька тижнів вона стабілізувалася», - додав голова ОДА.

Читайте також: На українських дорогах з'явиться нова дорожня розмітка, що нею позначають

#карантин #обмеженян #червона зона
Оголошення
live comments feed...