• Головна
  • На Буковині з початку року знайшли роботу майже чотири сотні жінок
Робота
14:28, 4 березня
Надійне джерело

На Буковині з початку року знайшли роботу майже чотири сотні жінок

Робота
На Буковині з початку року знайшли роботу майже чотири сотні жінок

Із початку року Чернівецька обласна служба зайнятості допомогла знайти роботу для 711 осіб. 56% працевлаштованих – жінки, це 399 буковинок. Кожна третя жінка отримала роботу до надання статусу безробітного. Про це повідомляє Чернівецький обласний центр зайнятості, пише 0372.ua.

– Сьогодні роботодавці не звертають увагу на стать працівника. Конкурентоспроможними на ринку праці є не жінки або чоловіки, а професіонали. Якщо людина володіє навичками, знаннями, досвідом, які зазначені як критерії для відбору на вакантну посаду, то вона має рівні можливості у працевлаштуванні, – зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Отримуйте головні новини дня - Telegram абоViber.

Найбільше буковинок стали соціальними працівницями (35 осіб), 16 – продавчинями продовольчих товарів, 15 – медсестрами у медичних закладах області, 11 – кухарками, 12 – підсобними робітницями, 10 – робітницями з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва.

10 жінок працевлаштовані менеджерками зі збуту, у сфері готельного бізнесу, регіонального розвитку та з адміністративної діяльності.

Також жінки, які зайшли роботу в цьому році, працюють заступницями директорів, начальницями відділів, начальницями відділів поштового  зв’язку, завідувачками господарства, інженерками з проектно-кошторисної роботи,  спеціалістками державної служби, лікарками, юрисконсультками, бухгалтерками, в тому числі і головними, а також вчительками, помічницями вихователів, фармацевтками, секретарками судових засідань, інспекторками з кадрів. 

Жінки працевлаштовувалися і на так звані «чоловічі професії», зокрема, шліфувальницями по дереву, верстатницями деревообробних верстатів, сортувальницею матеріалів та виробів з деревини, операторками котелень.

Читайте також: Де у Чернівцях не буде води сьогодні: список адрес

Рада розгляне законопроекти про обіг цивільної вогнепальної зброї

#робота для жінок #працевлаштування #центр зайнятості
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...