• Головна
  • Locator.ua - вся інформація про компанії, послуги, ціни у Києві та передмісті
Новини компаній
10:40, 17 березня
Надійне джерело

Locator.ua - вся інформація про компанії, послуги, ціни у Києві та передмісті

Новини компаній
Locator.ua - вся інформація про компанії, послуги, ціни у Києві та передмісті

Ви приїхали у столицю за новими враженнями, у відрядження чи у справах, ніколи тут не були і не знаєте де і що знаходиться? Як знайти потрібні організації, послуги чи місця для відпочинку? Відповідь дають сучасні технології від сервісу Локатор locator.ua. Щоб скористатися послугами сервісу потрібно мати при собі лише смартфон.

Нерідко трапляється так, що в малознайомому місті або районі доводиться годинами шукати потрібний об'єкт, а особливо якщо Ви прибули в столицю: зламалося авто, а де ж знаходиться найближче СТО? Хочеться смачно пообідати і в який же заклад піти? Просто заблукали у невідомому районі - як вийти з нього та повернутися у потрібне місце? Ситуації можуть бути найрізноманітнішими, але не варто хвилюватися, українські розробники про все подбали та створили перший національний онлайн-довідник, який допоможе у будь-якій ситуації знайти те, що потрібно. 

Як скористатися сервісом Locator.ua у Києві та передмісті?

  • Ви приїхали у столицю і першочергово Вам слід подбати про те, де зупинитися, тож варто знайти хороший недорогий готель в Києві.

Щоб не витрачати дорогоцінний час, скористайтеся послугами Локатора! Введіть потрібний запит і отримайте всю інформацію менше ніж за хвилину. Сервіс надасть Вам дані про графік роботи готелю, номер телефону та відгуки про послуги. Все що потрібно від Вас - ознайомитися, порівняти і вибрати.

А щоб, наприклад, знайти ресторан для смачного обіду чи вечері, що розташований поруч із Вами, дозвольте додатку визначити геолокацію. Сервіс прокладить найкоротший маршрут на карті і Ви зможете зрозуміти куди краще звернутися. Не має значення що ви шукаєте - хімчистку, клініку, адвоката або заправку, Локатор має інформацію про всі компанії в межах міста і видає її абсолютно безкоштовно. Сервіс доступний не лише у Києві та передмісті, але й у інших містах України та постійно розширюється, охоплюючи навіть невеликі населені пункти. 

Сервіс значно спрощує пошуки та економить час користувача, проте це не всі переваги.

Які переваги сервісу Locator.ua для власників бізнесу?

Серед власників бізнесу Локатор також досить популярний, адже він має багато переваг. Інформацію про своє підприємство або компанію на  Locator.biz можна розмістити БЕЗКОШТОВНО. 

Які переваги це надає?

  • Через сервіс на сайт компанії заходять потенційні клієнти, що покращує його рейтинги у пошуковій системі. 
  • Власник бізнесу отримує потенційного клієнта, адже якщо користувач шукає певну інформацію, значить він є зацікавленим в тих чи інших послугах. 
  • Це сприяє впізнаваності бренду, адже якщо компанія розміщена на сервісі, вона буде частіше відображатися для цільової аудиторії.
  • Клієнти не будуть надто довго вишукувати інформацію, адже адреса, телефон, графік роботи, сайт та відгуки вже є на Локаторі. 
  • Послуги сервісу повністю безкоштовні і для користувачів і для власників бізнесу. 

Економте свій час та просувайте компанію разом з Locator.ua!

#Locator.ua #компанії #ціни #послуги #інформація про послуги у Києві та області
Оголошення
live comments feed...