
безпека, життєдіяльність
14:05, 30 березня 2021 р.
Надійне джерело
Інтернет та дитяча безпека: на що буковинським батькам слід звертати увагу?
безпека, життєдіяльність

фото ілюстративне, взяте з відкритих джерел
У зв’язку із введенням карантину діти більше часу проводять в мережі Інтернет без належного контролю дорослих. Як вберегти дітей від кібершахрайства, поради, які допоможуть вам цього уникнути, пише 0372.ua
Нагадуємо, ми писали раніше про Жорстоке вбивство на Буковині: підозрюваному обрали запобіжний захід
Врахуйте вік дитини
Різна вікова категорія – різні інтереси, розуміння навколишнього світу й реакція на події. Батькам потрібно визначити час перебування дитини в мережі Інтернет, а також підлаштуватися до типу контенту, який притаманний для дітей того чи іншого віку.
Інтернет – новий засіб сімейного спілкування
Зробіть мобільний інтернет новим засобом сімейного спілкування. Спілкуйтеся в месенжерах, обмінюйтеся інформацією, знаходьте спільні інтереси та обговорюйте, як минув день.
Станьте інтернет-другом
Надішліть запит в соціальні мережі, які використовує ваша дитина. Цікавтеся всім тим, чим цікавиться вона та намагайтеся вникнути в її коло інтересів. Розмовляйте з дитиною про те, що нового й цікавого вона побачила в мережі, але спочатку – розповідайте, що важливого й корисного дізналися ви.
Навчіть культурі спілкування в мережі
Поясність дитині, що образи в Інтернеті сприймаються так само, як і в реальному житті. Окрім цього, наголосіть, що не потрібно відповідати на невиховані й грубі повідомлення та варто сповістити про них дорослих.
Персональна інформація – таємниця
Навчіть розрізняти ситуації, під час яких сторонні особи надмірно цікавлять особистою інформацією. Навчіть дитину нікому не повідомляти свої персональні дані, адресу проживання, надсилати фото на їхню вимогу, зустрічатися з незнайомцями та розповідати про улюблені місця для прогулянки.
Інтернет-залежність
Пам’ятайте, що до інтернет-залежності найбільше схильні діти, у яких не складаються стосунки з однолітками й батьками. Вони намагаються замінити живе спілкування на віртуальне. Важливо не протиставляти Інтернет реальному життю, а показати, що вони можуть доповнювати одне одного.
Отримуйте головні новини дня -Telegram або Viber.
Читайте також:Тіло дівчинки засунув у мішок: убивця 7-річної Марії Борисової зізнався у скоєному (ВІДЕО)
Наніс 11 ударів ножем: підозрюваний у жорстокому вбивстві буковинець перебуватиме під вартою
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:08
Вчора
19:43
Вчора
14:31
Вчора
11:39
Вчора
09:42
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
08:41, 28 квітня
21:20, Вчора
4
10:40, 22 квітня
16:55, 1 травня
23:26, 20 квітня
live comments feed...
Коментарі