• Головна
  • Благовіщення Пресвятої Богородиці: сьогодні на Буковині велике свято
Релаксні новини
07:31, 7 квітня
Надійне джерело

Благовіщення Пресвятої Богородиці: сьогодні на Буковині велике свято

Релаксні новини
Благовіщення Пресвятої Богородиці: сьогодні на Буковині велике свято

Православна церква 7 квітня святкує Благовіщення Пресвятої Богородиці – одне з найважливіших дванадцяти свят, які віруючі відзначають протягом року, пише 0372.ua.

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber.

Благовіщення - сповіщення архангелом Гавриїлом Діві Марії про майбутнє народження по плоті від неї Ісуса Христа. В народі вважали, що на Благовіщення весна остаточно перемагала зиму, а Бог у цей день благословляє землю на посівну. Предки вважали, що польові роботи можна було починати тільки після цього свята. Ще Благовіщення вважається жіночим святом. У цей день дівчата та молодиці йшли в церкву і молилися до Пресвятої Богородиці про вдале заміжжя, щасливу долю, сімейну злагоду, здоров'я дітей і заступництво у складній ситуації.

Як і на всі великі православні свята, на Благовіщення Пресвятої Богородиці не можна важко фізично працювати. Ключове правило - не сваритися, не впадати у відчай, не брехати і не лихословити. Не можна давати в борг, щоб не накликати невдачі, не можна вирушати в поїздки, навіть якщо вони сплановані заздалегідь. Жінкам не можна стригти і фарбувати волосся, шити, в'язати, не варто до вечора займатися приготуванням їжі.

Сьогодні людям, які дотримуються посту можна вживати рибу.

Прикмети на 7 квітня

Здавна існують погодні прикмети на цей день:

  • гроза – буде тепле літо та хороший урожай горіхів;
  • сиро – чекайте великий врожай грибів;
  • сонячно і безхмарне небо – влітку буде багато гроз.

Іменини сьогодні відзначає Тихон.

#Благовіщення #7 квітня #свято сьогодні
Оголошення
live comments feed...