• Головна
  • МОЗ планує оплачувати реабілітацію хворих після COVID-19
COVID-19
10:36, 5 квітня
Надійне джерело

МОЗ планує оплачувати реабілітацію хворих після COVID-19

COVID-19
МОЗ планує оплачувати реабілітацію хворих після COVID-19

Міністерство охорони здоров`я України розробляє реабілітаційний постковідний пакет, пише 0372.ua з посиланням на Україна 24.

Міністерство охорони здоров'я працює над тим, щоб забезпечити фінансування реабілітаційної допомоги пацієнтам, які перенесли коронавірус в амбулаторних і стаціонарних умовах за фінансування з держбюджету, тобто через Національну службу здоров'я України.

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber.

Про це повідомила заступниця міністра охорони здоров'я Ірина Микичак. За її словами, на початку року наказом очільника МОЗ Максима Степанова була створена робоча група міністерства з напрацювання реабілітаційного постковідного пакету НСЗУ.

«Пацієнт супроводжується, насамперед, сімейним лікарем. Тобто коли він виписався зі стаціонару чи закінчив лікування амбулаторно, він постійно є на супроводі сімейного лікаря, який знає всі його проблеми і знає, якої допомоги пацієнт потребує. Відповідно, сімейний лікар дає скерування в той чи інший стаціонар, навіть не чекаючи, поки НСЗУ буде окремо пакет фінансувати, тому що в нас працюють лікарні різного спрямування. Окрім того, ми працюємо над тим, щоб санаторії системи МОЗ могли також надавати відповідну допомогу», - розповіла заступниця міністра.

Читайте також: Менше трьох сотень випадків: статистика COVID-19 на Буковині за минулу добу

Подружжя Зеленських прибуло до Катару з офіційним візитом

#реабілітація #коронавірус #МОЗ
Оголошення
live comments feed...