• Головна
  • Трофічні виразки та їх лікування у Чернівцях: чому не можна затягувати з візитом до лікаря
Новини компаній
11:00, 5 квітня
Надійне джерело

Трофічні виразки та їх лікування у Чернівцях: чому не можна затягувати з візитом до лікаря

Новини компаній
Трофічні виразки та їх лікування у Чернівцях: чому не можна затягувати з візитом до лікаря

Трофічні виразки - досить серйозне захворювання, що потребує невідкладного лікування. Виникає такий стан внаслідок затягування із лікуванням варикозу, що досить часто трапляється серед пацієнтів. Варикоз видається хворобою, з якою “можна жити” і похід до лікаря пацієнти нерідко відкладають до кращих часів. Чому з візитом до флеболога не варто затягувати і яку небезпеку несуть у собі трофічні виразки? Відповідь знають спеціалісти медичного центру “Базисмед”.

Варикоз - серйозне захворювання, яке викликає багато невідворотних змін у венах, шкірі та підшкірній жировій клітковині і постійно прогресує. Лікувати варикоз варто одразу, адже потім можна зустрітися з великою кількістю проблем. 

Відкладання лікування варикозу може мати такі наслідки:

  • Тромбози. Такий стан виникає коли у розширених венах формуються згустки крові і починається запалення венозної стінки. Розширені вени при цьому болять, стають твердими, а шкіра червоніє. Тромбоз небезпечний тим, що утворений згусток з потоком крові може дійти до артерій легень та спровокувати їх закриття, що може призвести до фатальних наслідків, тому тромбоз варто лікувати негайно. 
  • Трофічні виразки. Якщо не лікувати варикоз, погане кровопостачання ніг стає хронічним і внаслідок цього виникають перші прояви трофічних змін: шкіра темніє, підшкірна жирова тканина ущільнюється і виникає хронічна рана, яка довго не загоюється. Така виразка не лише спотворює зовнішній вигляд ніг, але і є дуже болючою. Щоб вилікувати такий стан потрібно усунути його першопричину - варикоз.
  • Кровотечі. При варикозі, якщо його не лікувати, нерідко виникають і кровотечі, адже стінки судин і шкіра навколо втрачають міцність. Уражена хворобою вена може розірватися. Такий стан досить небезпечний, тому якщо виникає кровотеча, хворого потрібно покласти лежачи, підняти уражену ногу та накласти пов’язку і еластичний бинт. Не можна при цьому застосовувати джгут. 

Хоч у сучасному світі лікування варикозу відбувається на будь-якій стадії, до виникнення трофічних виразок чи інших ускладнень не варто чекати, адже ці стани досить небезпечні.

Трофічні виразки та їх лікування у Чернівцях: чому не можна затягувати з візитом до лікаря, фото-1

Чим небезпечні трофічні виразки?

Трофічні виразки - це ускладнення варикозу, вони розташовуються здебільшого на гомілці. Якщо їх не лікувати, площа їх поверхні збільшується, починається виділення рідини з рани, неприємний запах. Подальший прогрес виразки може поширюватися і на м’язи та навіть кістку. Хронічний раневий процес може супроводжуватися виникненням злоякісних новоутворень. Профілактику виразки варто починати вже з початку виникненя перших симптомів варикозу.

Лікування варикозу та його ускладнень у медичному центрі “Базисмед

У медичному центрі працюють провідні флебологи Чернівців, які допоможуть вам у вирішенні будь-яких проблем. У медцентрі представлене найсучасніше обладнання для лікування варикозу та його наслідків. 

Більшість процедур займають всього 1-2 години. Спеціалісти центру також допоможуть вам пройти всі необхідні обстеження у зручний час та повернуть до нормального життя.

Для детальнішої інформації та запису на прийом переходьте за посиланням - ua.varicose.center.

#трофічні виразки #варикоз #Базисмед
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...