• Головна
  • На Буковині офіційно шукають роботу більше 8,5 тис безробітних
пошук роботи
11:23, 6 квітня
Надійне джерело

На Буковині офіційно шукають роботу більше 8,5 тис безробітних

пошук роботи
На Буковині офіційно шукають роботу більше 8,5 тис безробітних

Станом на 1 квітня 2021 року на обліку Чернівецької обласної служби зайнятості перебуває 8515 осіб, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що На Буковині торік за сприяння служби зайнятості роботу знайшли майже дев'ять тисяч осіб

Натомість з початку 2021 року за сприяння служби зайнятості знайшли роботу 1140 жителів області. З них 844 особи мали статус безробітного, для решти шукачів – знайшли роботу ще до надання статусу. Про це інформує Чернівецький обласний центр зайнятості. Так, зі слів заступниці директора обласного центру зайнятості Жанни Труфіної, через карантин по всій країні відбулося збільшення кількості безробітних та зменшення кількості вакансій. "Водночас, сьогодні обласна служба зайнятості пропонує шукачам роботи 719 вакансій по області," – додає вона.

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber.

Зауважується також, що у 2021 році 78 шукачів роботи працевлаштувалися водіями, 51 – підсобними робітниками, 44 – соціальними працівниками, 44 – продавцями консультантами та продавцями непродовольчих товарів, 24 – медичними сестрами, 25 – трактористами, 21 – бухгалтерами, в тому числі четверо головними бухгалтерами, 19 – кухарями, 18 – дорожніми робітниками, 18 – прибиральниками як службових приміщень так і територій, 15 – слюсарями з ремонту агрегатів, аварійно-видобувних робіт, з обслуговування теплових мереж, з ремонту рухомого складу, з ремонту електроустаткування, 13 – менеджерами у готельному господарстві, з регіонального розвитку, з постачання та зі збуту, 13 – робітниками фермерського господарства, 7 – верстатниками деревообробних верстатів, 7 – електрогазозварниками, 6 – електромонтерами з випробовувань та вимірювань, з експлуатації розподільних мереж, з ремонту та обслуговування електроустаткування, 5 – машиністами екскаватора.

Пройшли конкурсний відбір та працевлаштовані в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування 28 осіб. Зокрема, 9 – спеціалістами державної служби, 9 – діловодами, троє керівниками структурних підрозділів, 5 – інспекторами з кадрів, а також адміністратором та спеціалістом-бухгалтером.

Читайте такожНа Буковині найбільше шукають кухарів, водіїв та слюсарів: визначено ТОП-20 професій краю

Ремонтні роботи на вулицях Чернівців та де не буде води (АДРЕСИ)

#служба зайнятості #безробітні #вакансії
Оголошення
live comments feed...