• Головна
  • "Беріть лопати і долучайтесь": у Чернівцях проведуть акцію з озеленення міста
озеленення міста
16:45, 6 квітня
Надійне джерело

"Беріть лопати і долучайтесь": у Чернівцях проведуть акцію з озеленення міста

озеленення міста
"Беріть лопати і долучайтесь": у Чернівцях проведуть акцію з озеленення міста

Вже цієї суботи, 10 квітня, чернівчани зможуть долучитися до акції "Мільйон дерев" з висадки дерев та кущів в обласному центрі. У міськраді запевняють, що даний захід не стане одноразовим, адже роботи з озеленення триватимуть впродовж всієї весни. Причому мешканці можуть самостійно подавати заявки на висадку дерев на конкретних вулицях чи скверах, і також долучатися до робіт, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що Акцію "Мільйон дерев за 24 год" проведуть у квітні: про важливе буковинцям

Про це розповів депутат Чернівецької міської ради Тарас Прокоп під час брифінгу у вівторок, 6 квітня. Він повідомив, що у цю суботу, 10 квітня, у Чернівцях проведуть масштабну акцію з висадки нових зелених насаджень. 

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber.

Зараз ідеальний період, щоб зайнятися озелененням нашого міста. Нами визначено сім локацій, де будуть безпосередньо висаджувати дерева та кущі під час акції. Це, у першу чергу, парки Шиллера та Жовтневий. Також садитимуть дерева на вулиці Руській, 249, Бульварі Геороїв Крут, на території культурно-мистецького центру "Садгора" (вул. Івана Підкови) та у ДНЗ №53 (вул. Дарвіна, 11) тощо, - зазначив Прокоп. 

Від імені міської влади він закликав чернівчан максимально долучитися до акції з озеленення міста. Зауважимо, що дерева та кущі для висадки надає Трест зеленого господарства міста. Інвентарем частково забезпечить міськрада та трест, однак його може не вистачити на всіх, тому учасників акції просять приходити зі своїми розкалями і лопатами. 

У міськраді запевняють, що на цьому акція з озеленення міста не закінчиться.

Оскільки Чернівці долучилися до загальнонаціональної акції "Мільйон дерев", у її рамках Сторожинецький лісгосп може надавати індивідуально посадковий матеріал всім тим, хто бажає озеленити конкретну територію мікрорайону чи вулиці. Для цього містянам потрібно організуватися у групи і взяти саджанці у лісгоспі, попередньо звернувшись до тресту зеленого господарства із відповідною заявкою, - додав Тарас Прокоп. 

З його слів, до міськради Чернівців надійшло багато звернень і пропозицій щодо озеленення низки локацій у місті, однак за один день не буде змоги там висадити дерева. Тому, по можливості, це будуть робити впродовж наступних тижнів силами тресту, Департаменту ЖКГ і містян. Він також підкреслив, що пропозиції по озелененню міста приймаються і надалі.

Найважливішим фактором при зверненні щодо озеленення певних частин міста, на які звертатимуть увагу впершу чергу, є готовність мешканців долучитися до акції і власноруч садити насадження, - підсумував депутат.

Читайте такожЧернівчан та мешканців краю попереджають про погіршення погодніх умов

У Чернівцях підприємців "Калинки" звільнили від сплати деяких платежів

#акція #озеленення міста #висадка дерев
Оголошення
live comments feed...