• Головна
  • Чернівецька область поки залишається у "червоній" зоні: МОЗ оновило розподіл
показники МОЗ
11:10, 7 квітня
Надійне джерело

Чернівецька область поки залишається у "червоній" зоні: МОЗ оновило розподіл

показники МОЗ
Чернівецька область поки залишається у "червоній" зоні: МОЗ оновило розподіл

У МОЗ оновили розподіл на карантинні зони, згідно якого "червону зону" запроваджено в одинадцятьох регіонах. Чернівецька область залишається у списку областей "червоної зони", пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що Різке зростання: в Україні більше 15 тис нових COVID-хворих та майже 6 тис госпіталізацій

Про це свідчать дані, оприлюднені на сайті МОЗ 7 квітня. Так, "червоний" рівень небезпеки залишається в 11 регіонах - це місто Київ, Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернівецька та Чернігівська області.

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber.

В даних областях перевищений рівень госпіталізації пацієнтів з коронавірусом: норма становить 60 на 100 тисяч населення.

За показниками МОЗ, у Чернівецькій області залишається високий рівень госпіталізації. Цей показник станом на 7 квітня становить 93,8%.

Також значною є завантаженість ліжок з киснем – 56,1%.

У "помаранчевій" зоні залишаються 13 регіонів - Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька і Черкаська області.

Водночас Херсонська область впродовж кількох тижнів є єдиним регіоном "жовтої" зони. У регіоні найнижчий показник госпіталізацій - 45,9%, а завантаженість ліжок з киснем становить 22,3%.

Згідно даних МОЗу, "зелених" регіонів в Україні немає.

Читайте такожВ одній із буковинських районних лікарень запрацювала сучасна киснева станція (ФОТО)

На Буковині підтвердили 351 новий випадок COVID-19

#карантинні обмеження #епідемічні зони
Оголошення
live comments feed...