• Головна
  • Сміливі мистецькі ідеї та креативні проєкти фінансуватиме Чернівецька ОДА
кульутрний фонд
18:10, 7 квітня
Надійне джерело

Сміливі мистецькі ідеї та креативні проєкти фінансуватиме Чернівецька ОДА

кульутрний фонд
 Сміливі мистецькі ідеї та креативні проєкти фінансуватиме Чернівецька ОДА

На Буковині створили власний культурний фонд з бюджетом у 6 мільйонів гривень. Ці кошти готові виділяти під креативні проєкти буковинців, пише  0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що Чотирьох кращих слухачів Буковинської малої академії наук нагородили стипендією Президента України

Уперше в історії в області створили міні-аналог Українського культурного фонду та готові виділяти гроші на нестандартні ідеї. Ініціативу у середу, 7 квітня, представив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber.

Ми розпочинаємо надзвичайно цікавий формат взаємодії із громадою Буковини, із кожним, хто мріяв реалізувати свою мистецьку ідею, але не мав можливості. Готові підтримати коштами з обласного бюджету не тільки проєкти будівництва, соціальної інфраструктури, доріг, освіти і медицини, а й розвиток культури, -  зазначив Сергій Осачук.

Він додав, що фінансування можуть отримати всі, хто спроможний створити цікавий, яскравий, непересічний, динамічний сучасний буковинський культурний продукт.

Представити свій проєкт та заповнити заявку на виділення коштів слід протягом місяця, до 7 травня. Зробити це можна онлайн на сторінці Буковинського культурного фонду.

За словами Сергія Осачука, переможців обере конкурсна комісія, до якої запросили "дуже впливових, фахових, професійних людей із високою моральною та діловою репутацією". Серед них митці, творчі особистості, а також представники адміністрації та обласної ради. Усі проєкти, які виграють та отримають фінансування, мають реалізувати до кінця року.

Читайте такожПівмільйона гривень на реалізацію власного проєкту: інформація для буковинців

Кабмін розширив територію нацпарку "Вижницький" Чернівецької області

#буковинський кульутрний фонд #проєкти #фінансування
Оголошення
live comments feed...