• Головна
  • Коронавірус може спричиняти цукровий діабет та психічні захворювання – лікар
COVID-19
22:12, 8 квітня
Надійне джерело

Коронавірус може спричиняти цукровий діабет та психічні захворювання – лікар

COVID-19
Коронавірус може спричиняти цукровий діабет та психічні захворювання – лікар

Наслідки коронавірусної хвороби можуть бути дуже серйозними, чимало ускладнень до цього часу залишались невідомими, пише 0372.ua з посиланням на УНІАН.

Про це в інтерв'ю Zaxid.net, розповів головний лікар Лікарні швидкої допомоги Олег Самчук.

«Наслідком ковіду вражається ендокринна система, а саме підшлункова залоза, і виникає недостатність її функції – цукровий діабет. Це спостерігається зараз як у дорослих, так і в дітей.

Я думаю, що через півроку-рік будуть виходити підручники для лікарів з різними ускладненнями, які до цього були невідомі. Це і мезентеріальні тромбози, про які ми говорили, є в нас тромбози спинного мозку, інсульти, плюс ураження ендокринної системи. Зараз маса пацієнтів з ураженням суглобового апарату: колінні, кульшові суглоби – починаються болі», - зазначив медик.

Крім того, COVID-19 може спричинити психічні розлади

«Велика кількість пацієнтів з енцефалопатією – кисневим голодуванням головного мозку, які призводять до психіатричних захворювань. Вони деколи проходять швидко, деякі тривають тижнями і місяцями. Тобто недостатність кисню призводить до різних психічних захворювань.

Ми зараз їх лікуємо, стараємося давати реабілітацію цим постковідним. Але я думаю, що чим більше буде потім розгортатися в лікарнях ліжок для постковідних реабілітацій», - підсумував Самчук.

Читайте також: Через загострення на Донбасі Зеленський зустрінеться з військовими

Збільшення фінансування лікарень: в ОДА розповіли про другу ланку медичної сфери

#психічні розлади #ковід #ускладнення
Оголошення
live comments feed...