• Головна
  • На Буковині правоохоронці виявили 35 тисяч пачок сигарет сумнівного походження
Порушення
13:02, 9 квітня
Надійне джерело

На Буковині правоохоронці виявили 35 тисяч пачок сигарет сумнівного походження

Порушення
На Буковині правоохоронці виявили 35 тисяч пачок сигарет сумнівного походження

У Чернівцях на комунальному підприємстві "Калинівський ринок" під час рейду знайшли 35 тисяч пачок цигарок переважко без марок акцизного податку. Про це повідомляють на сайті Державної прикордонної служби України, пише 0372.ua.

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber.

Інформацію про можливе місце зберігання незаконно переміщених підакцизних товарів отримали співробітники оперативно-розшукового підрозділу Чернівецького прикордонного загону в рамках кримінального провадження за статтями 199 та 204 ККУ.

Автівки з тютюновими виробами та місця зберігання сигарет виявила спільна міжвідомча група у складі прикордонників Чернівецького загону, представників СБУ та ДФС під час проведення заходів з протидії незаконному переміщенню підакцизних та контрафактних товарів.

Так, в ході перевірки на території МТК «Калинівський ринок» в Чернівцях міжвідомча група виявили два автомобілі, в один з яких намагалися завантажити підакцизний товар. В автомобілі «Mercedes» правоохоронці виявили 27 ящиків сигарет різних марок. Ще 23 ящики з куривом знаходилися біля автомобіля «Volkswagen».

Інші майже три десятки ящиків із тютюновою продукцією сумнівного походження правоохоронці знайшли у кількох контейнерах.

Загалом в ході дводенного рейду міжвідомча група виявила близько 35 тисяч пачок тютюнових виробів різного найменування та виробництва, в основному без марок акцизного податку України.

Наразі тривають заходи з документування та встановлення кола осіб, причетних до протиправної діяльності, пов’язаної з незаконним виготовленням, зберіганням, збутом або транспортування з метою збуту підакцизних товарів.

Наразі тривають слідчі дії.

Читайте також: 15 тисяч гривень хабара: на Буковині судитимуть інспектора управління Держпраці

Робота в Німеччині на будівництві: переваги та ключові вакансії

#порушення #сигарети #Калинівський ринок
Оголошення
live comments feed...