• Головна
  • Виготовлення та встановлення вінірів у Чернівцях: їх переваги
Новини компаній
11:00, 28 квітня
Надійне джерело

Виготовлення та встановлення вінірів у Чернівцях: їх переваги

Новини компаній
Виготовлення та встановлення вінірів у Чернівцях: їх переваги

Кожен з нас мріє про гарну голлівудську посмішку, та на жаль, далеко не усіх природа нагородила рівними та красивими зубами. Багато хто, звісно, хоче це виправити, але як? За допомогою вінірів!

Вініри – це метод реставрування зубів з допомогою кераміки, а основне їх завдання - змінити форму і колір зубів та покращити посмішку. Зуб або його частину обточують та накривають спеціальним ковпачком, який і називають вініром. Здебільшого вініри накладають на зовнішню частину зуба.

Якщо Ви обираєте між брекетами і вінірами для вирівнювання зубів, то вініри підійдуть лише при мінімальній кривизні, але при зіпсованому прикусі краще обрати інші методи. Та вініри мають і інші переваги та функції.

Як встановлюються вініри?

Найкращими вінірами для встановлення є керамічні. Вони мають прекрасний зовнішній вигляд, довговічні та надійні. 

Перед їхнім встановленням пацієнт має пройти декілька процедур: 

  • Підготовку. Лікар готує зуб до встановлення вініра: з передньої частини зішліфовують шар емалі та знімають відбиток. На період виготовлення вініру на зуб ставлять тимчасовий захист від впливу зовнішніх факторів. 
  • Безпосереднє встановлення. Під час наступного візиту до стоматолога пацієнту вже встановлюють вінір на зуб.

Виготовляти вініри можна також з фотополімеру (композиту), для їх виготовлення використовують пломбувальні матеріали. Їх виготовляють за один день, відразу після відвідування лікаря. Така процедура називається естетична художня реставрація. 

Показання для встановлення вінірів:

  • різниця в кольорі зубів, наявність пломб на поверхні зуба;
  • наявність тріщин та нерівностей на передніх зубах;
  • викривлення та неправильне розташування зубів;
  • дефекти емалі (карієс, плями, зміна кольору);
  • нерівна форма зубів, наявність щілин між зубами.

Загалом, якщо передні зуби мають якісь пломби або інші недоліки і Вам не подобається їхній зовнішній вигляд, хорошим рішенням стане покриття різців та ікл вінірами. 

Вініри також не потребують особливого догляду, головне - берегти їх від механічних пошкоджень, не гризти тверді предмети та не піддавати різкій зміні температур. 

При встановлених вінірах зуби потрібно чистити стандартно 2 рази на день, при цьому обмежень у їжі також немає, куріння не забороняється.

Де замовити виготовлення вінірів у Чернівцях та до кого звернутися:

Виготовленням і встановленням вінірів у Чернівцях займається клініка DENTIST DR. VALENTIN GOLOVACH. У клініці на вас чекають професійні стоматологи, якісний сервіс та приємні ціни. 

Записуйтесь на прийом та консультацію:

#вініри #встановлення вінірів #недорогі вініри чернівці #доктор Валентин Головач
Оголошення
live comments feed...