Новини компаній
09:07, 30 квітня

Кредит готівкою у Чернівцях

Новини компаній

Кредит готівкою у Чернівцях

Кредитна сфера — досить складна, адже необхідно визначитися з тим, кому можна давати кошти в борг, а кому — не варто. Відповідаючи за значні суми чужих коштів, банківські працівники нерідко не ризикують ними розпоряджатися. Навіть усвідомлюючи, що людина, яка клопоче про кредит, цілком платоспроможна й доброчесна, менеджери можуть відмовити у кредиті з власних міркувань.

Спеціалісти банку особливо прискіпливо ставляться до страптапів. Наскільки б не була шедевральною ідея, вона може розбитися об впертість банківських фахівців, які в цю ідею гне повірять.

А бувають випадки, коли людина не може отримати кредит через певні юридичні обмеження:

 • Відсутність офіційного місця працевлаштування;
 • Відсутність довідки про доходи за останні 6 місяців (наприклад, якщо на новому місці роботи з гарною зарплатою людина пропрацювала 2-3 місці);
 • Довідка про доходи не відображає реальні цифри (таке буває, якщо людина отримує зарплату «в конверті» або їздить на заробітки);
 • Бізнесмен тривалий час не відображав у податковій свої реальні доходи — і зараз складається ситуація, коли цей факт не дає можливості отримати необхідну для розвитку суму кредиту;
 • Клопотання про кредит подає людина, яка фігурує у «чорному списку», наприклад, через несвоєчасне погашення попередніх кредитів.

Не завжди людина потрапляє у перелік неблагонадійних клієнтів через недоброчесність. Чимало людей, які колись отримували доларові кредити, стали заручниками світової кризи після того, як долар раптово зріс у ціні. І навіть виплативши кредити з неймовірними зусиллями, такі користувачі банківських послуг все одно можуть розраховувати тільки на отримання коштів у приватних осіб.

І в таких випадках ідеальною партнерською структурою стає наша установа.

Кредит готівкою: від приватних осіб і для приватних осіб

Кредити готівкою зазвичай люди беруть у найближчих людей. Та економічна ситуація в Україна складається так, що далеко не завжди наші близькі мають фінансові можливості, щоб допомогти грошима. Тому ми створили установу, що виступає фактично посередником між людьми, що мають вільні кошти — і тими людьми, які цих коштів потребують.

Переваги кредитування у нас:

 • Ми співпрацюємо з усіма! І нас не цікавить ваша кредитна історія;
 • Ми не вимагаємо від вас звіту щодо майбутнього використання кредитних коштів;
 • Ми не потребуємо довідки про доходи;
 • Мінімум документів;
 • Термінове рішення і швидке надходження коштів;
 • Можливість оформити заявку на кредит онлайн у будь-який час;
 • Гарантуємо повну конфіденційність під час співпраці.

Як оформити кредит готівкою у Чернівцях?

Для того, щоб звернутися до нашої кредитної установи, заповніть анкети та заявку на кредит на сайті. Якщо виникають будь-які питання, наші компетентні менеджери допоможуть вам знайти відповіді, визначитися з оптимальними термінами користування позикою та обсягами кредитування, а також варіантами погашення позики.

Звертайтеся у будь-який час, включаючи вихідні та свята.

Телефони:

 +38 (093) 2082 591

  +38 (068) 9257 476

  +38 (095) 8551 824

Сайт - https://credit96.com.ua/ua/

Оголошення
live comments feed...